İnstagram Bana Soru Sor Özelliği Nedir, Nasıl Kullanılır?

/ 20 Temmuz 2018 / 533 / yorumsuz
İnstagram Bana Soru Sor Özelliği Nedir, Nasıl Kullanılır?

İnstagram Bana Soru Sor Özelliği Nedir, Nasıl Kullanılır?

Kullanıma sunduğu yeni özellikler sayesinde her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmeyi sürdüren İnstagram dur durak bilmiyor. Uygulama şimdi de büyük yankı uyandıran bir başka özelliği devreye sokmaya başladı. İnstagram soru sor özelliği büyük ilgi uyandırdı ve milyonlarca kişi tarafından hemen benimsenerek kullanılmaya başlandı. Peki, İnstagram Bana Soru Sor özelliği nedir, nasıl kullanılır?

İnstagram Bana Soru Sor Özelliği Nedir?

Geride bıraktığımız günlerde devreye soktuğu IGTV ile en çok konuşulanlar arasına girmeyi başaran İnstagram şimdi de bana soru sor özelliği ile yeniden adını gündeme taşımayı başardı. İnstagram Bana Soru Sor özelliği kullanıcı olan hesap sahibi kişilerin takipçilerinden soru almalarını sağlayan bir özellik olarak tanımlanıyor. İnstagram hikâyeler üzerinden kullanılan özellikte hesap sahibi olan kişi bu özelliği devreye alarak kullanıcıların kendisine soru sormasına izin veriyor ve yine hikâyeler bölümünden kendisine sorulan sorulara yanıt veriyor.

İnstagram Bana Soru Sor Özelliği Nasıl Kullanılır?

Kullanıma sunulur sunulmaz milyonlarca kişinin dikkatini çeken ve en çok aranılanlara “Instagram Bana Soru Sor” ve “İnstgramda bana soru sor nasıl yapılır?” aramalarını sokmaya başaran İnstagram yine çok ses getirmeyi başardı. Yeni özelliği kullanmak için hikayeler bölümüne giriş yaptıktan sonra hikayenizi oluşturun ve sağ üst bölümde yer alan çıkartmalar bölümünü seçip burada yer alan sorular adındaki sekmeyi tercih edin. İşte yapmanız gereken bu kadar basit…

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler