Instagram Beyaz Ekran Hatası Neden Olur Ve Çözümleri Nelerdir ?

/ 28 Ekim 2019 / 302 / yorumsuz
Instagram Beyaz Ekran Hatası Neden Olur Ve Çözümleri Nelerdir ?

Instagram dünyaca kullanılan bir sosyal ağ uygulaması.  Ama çoğu kullanıcılar instagram beyaz ekran hatası veriyor diye şikayetçi bizde bugün sizlere bu sorun neden olur ve ne yapmamız gerekir bunlardan bahsedeceğiz.

Genellikle Instagram beyaz sayfa sorununu Android destekli cihazlarda olmaktadır. Bu hatadaki temel neden 3. parti yazılımlar kullanmaktan olabiliyor.

INSTAGRAM BEYAZ EKRAN HATASININ NEDENLERİ ;

1- Android uygulamalar için Google Play Store’den yüklediğiniz ve ınstagram app uygulamasına bütünleştirmek için bu tür uygulamalara kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmanız neden olmaktadır.

2- Instagrama at olmayan 3. parti yazılımlar yani beğeni takipçi artırma, Follow, ıntagramıma kim bakmış gibi uygulamalar nedeniyle hesabınızı güvenilir hale almak içinde bu hatayı oluşturabilir.

INSTAGRAM BEYAZ EKRAN HATASININ ÇÖZÜMLERİ ;

  • 1- İnternet bağlantınızı kontrol edin, eğer bağlantınız zayıfsa bu sorun oluşmuş olabilir.
  • 2- Mobil internetinizi veya Wi-Fi ağ bağlantınızı tek tek deneyin.
  • 3- Üçüncü parti hangi uygulamalar var ise hepsini cihazınızdan kaldırın.
  • 4- “https://instagram.com”  bu adresten ınstagram hesabınıza giriş yapın.
  • 5- Eğer bu adresi web sayfasından açamıyorsanız cihazınızda veya tablet üstünden giriş yapın.
  • 6-  Eğer ki şifre yenileme talebinde bulunduysanız, bu kod e-posta ya da sms doğrulama ile size ulaşacaktır. Kod gelince hesabınızın şifresini değiştirebilirsiniz.
  • 7- Hesabınız da profil kısmına girin, izin verilen uygulamalar kısmına girin ve izin verdiğiniz bütün uygulamaları kaldırın.
  • 8-  Android cihazlarda ise ayarlar kısmına girin, sonra uygulamalar bölümüne girin, bu alanda ınstagram uygulamasını bulup önbellek ve verileri temizle işlemini yapın.
  • 9-  Akıllı cihazlarınızda store üzerinden uygulamaların son güncellemeleri yapılmış mı kontrol edin, eğer güncellenmediyse güncelleyin.

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.