Instagram bildirimleri açık ama bildirim gelmiyor sorunu

/ 13 Nisan 2019 / 9.609 / 4 Yorum
Instagram bildirimleri açık ama bildirim gelmiyor sorunu

Bugün sizlere instagram da yaşanan bazı sorunların başında yer alan bildirim sorunlarına değineceğiz. Platformda takip etmiş olduğunuz kişileri ve o kişilerden gelecek olan bildirimlerin gelmemesiyle alakalı bazı bilgileri derledik. Instagram bildirim açık ama bildirim gelmiyor diyorsanız eğer, konumuzu dikkatli bir şekilde okuyun…

Instagram‘da bildirim sorunu nasıl çözülür? Bildirimlerin açık olmasına rağmen platformda kullanıcıların haberdar olması gerekirken, bazı kullanıcılar bildirim gelmediğini söylüyor. Takip ettiğiniz bir profilden nasıl bilgiler gelir? Bu konuyu sizler için açıklıyoruz. Aşağıda vereceğimiz yöntemler ile beraber gözünüzden kaçan telefon ayarlarını yaparak bildirimleri açabilirsiniz.

Bildirimler açık olmasına rağmen bildirim gelmiyor

Eğer bildirimlerin açık olduğunu ve buna rağmen bildirim gelmediğini söylüyorsanız, bu adımları takip ediniz;

  • İlk olarak telefon ayarlarına girin
  • Daha sonra bildirimler menüsüne dokunun
  • Bu kısımda Instagram’a dokunun
  • Daha sonra bildirimlere izin ver seçin
  • Kilitli ekranda göster seçeneğine dokunun

Bu iki ayarı aktif etmeniz halinde, sorunlarınız çözülecektir. Eğer ses gelmiyor ve sadece ekran bildirimi açıldıysa, ses bildirimlerini de açmanız gerekmekte. Instagram bildirimlerinin gelmemesi konusunda, ya uygulama içi yada telefon menüsünden bu bildirimlere izin vermeniz gerekiyor. Aksi taktirde bildirim gelmeyecektir.

Bildirimler ise takip ettiğiniz kişilerin, beğenileri yorumları yada özel mesaj DM‘leri olabilir. Bildirimler önemli bir rol oynadığından açık olması hepimiz için faydalı bir işlem oluyor.

Yorum kısmından bizlere sorularınızı iletebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Instagram bildirimleri açık ama bildirim gelmiyor sorunu (4 Yorum)

  1. Olmuyor yapıyorum hepsi açık ama olmuyor 1 sn geliyor geri gidiyor ekranda durmuyor napcam ben

  2. Bende de ayni problem var verileri sildim instegramı sildim tekrae yukledim fakat ve begeniler ne yorum bildirimi ve takip bildirimi ne de profilimi duzenlememe izin vermiyor

  3. Hepsini yapmama rağmen hala bildirim gelmiyor
    Uygulamayı silip yüklüyorum yine aynı sorun