Instagram DM’de mesaj varmış gibi gösteriyor ama mesaj yok!

/ 7 Haziran 2019 / 20.246 / 1 Yorum
Instagram DM’de mesaj varmış gibi gösteriyor ama mesaj yok!

Instagram kullanıcılarının daima bizlere özelden sorunlarını gönderdiğini söylememize rağmen, sorunlarınızın tam olarak ifade edilmediğini belirtelim. Ancak dün gelen bir sorun üzerine, sizlere bilgi vermek amacıyla bugün bu yazıyı yazıyorum.

Instagram‘da çoğumuzun merak ettiği bir sorun var aslında. DM kutusunda okunmamış bir mesaj var olarak göstermesine rağmen, içerisine girdiğimizde bir mesajın olmadığını görüyoruz. Yani okunmayan görülmeyen bir mesaj yok.

Peki bu sorun nasıl çözülür?

Birkaç kişiyle beraber bu sorunun çözümünü kısa sürede öğrendik. Sizlerde bu şekilde hata alıyorsanız eğer, Sorununuz varsa bu sorunun sunucularla alakalı olduğunu belirtelim.

Sunucuların bir süreliğine yoğun olmasından dolayı, iletim hataları yaşanabiliyor. Hesabınızdan çıkış yapın ve uygulamayı kapatın, daha sonra yeniden açın ve giriş yapın sorununuzun çözüldüğünü fark edeceksinizdir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Instagram DM’de mesaj varmış gibi gösteriyor ama mesaj yok! (1 Yorum)