Instagram hesabımdan çıkış yapamıyorum çözümü nedir?

/ 19 Mart 2020 / 342 / yorumsuz
Instagram hesabımdan çıkış yapamıyorum çözümü nedir?

Selamlar bugün sizlere instagram sorunlarının başında yer alan hesabımdan çıkış yapamıyorum hatasını ele alacağız ve çözümlerinden bahsedeceğiz. Bizlere gelen sizlerin en can sıkıcı sorusu olan hesabımdan çıkış yapamıyorum nedenine ilk bakalım. İşte detaylar…

Tartışmasız en popüler sosyal ağ platformu olan instagram da hikaye paylaşırken takılı kaldığı ve hikaye yüklemesi yapılmadığından dolayı hesaptan çıkış yapıp tekrar girmek istediğimizde hesaptan çıkış yapılamadığını fark ettik. Genelde kullanıcı sayısı çok fazla olan platforma aşırı yükleme yapılmasından dolayı stabil olarak çalışmasına engel olan bir çok unsur bulunmaktadır.

Aslında yeni karşılaştığımız hatalardan olmadığını belirtelim. Bu bakımdan instagram hesabımdan çıkış yapmak isteyenlerin ne yapması gerektiğini hemen anlatalım.

İNSTAGRAM HESABINDAN NASIL ÇIKILIR

İlk olarak ProfilAyarlar ve Çıkış yap adımlarını takip edin. Eğer uygulama düzgün çalışmaz ise sorun yaşayabilirsiniz.

Ek olarak Android telefonlarda Ayarlar- UygulamaInstagram kısmından Önbellek temizliği yapın ve daha sonra çıkış yapmayı deneyin.

iOS iPhone cihazlarında ise instagram’a web platformundan giriş yapın ve şifre değiştirin. Daha sonra mobil platformdan giriş yapabileceksiniz. Şifreyi değiştirdiğinizde bütün cihazlardan otomatik olarak çıkış yapmış olacaksınız.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.