Facebook Messenger sohbet balonu kapatma

/ 17 Mart 2020 / 34.099 / yorumsuz
Facebook Messenger sohbet balonu kapatma

Selamlar bugün sizlere Messenger sohbet balonu nasıl açılır bundan bahsedeceğiz. Yeni yılın ilk aylarında olurken sizlere yeni güncelleme detaylarından da bahsedeceğiz. İşte detaylar..

Facebook kullanıcıları için bazılarına yönelik kullanışlı kimisine göre ise rahatsız edici bir özelliği sizlere aktif olarak getirdi. Bazı kullanıcılar ise bu özelliği kapatmak için çözüm önerilerine başvurmayı tercih etti. Bizlerde sizler için Facebook Messenger sohbet balonları nasıl açılır, nasıl aktif edilir? Bunu anlatacağız.

MESSENGER SOHBET PENCERELERİ NASIL AÇILIR

Sizlerde sohbet balonlarını yeniden kullanmak isterseniz eğer bu işlemi yerine getirebilirsiniz. İşte detaylar…

  • Uygulamayı açınız
  • Profil
  • Ayarlar
  • Sohbet Balonları

Yukarıda adımlarla konuşma balonlarını açabilir veya istek doğrultusunda kapatabilirsiniz. Hem açma hemde kapama yöntemleri aynı olarak karşımıza çıkıyor. Sizlerinde takıldığı bir yer olursa bizlere yorum kısmından ulaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.