Instagram Profiline Girenleri Bulma İşlemi

/ 5 Temmuz 2019 / 1.203 / yorumsuz
Instagram Profiline Girenleri Bulma İşlemi

Bu yazımızda Instagram profilinize bakan kişilerin kim olduğunu nasıl öğreneceğinize dair bilgi vereceğiz. Instagram uygulamasının popülerliği gün geçtikçe artıyor ve kullanıcı sayısı daha da fazlalaşıyor. Durum bu şekilde olunca takipçi sayımız daha da artıyor ve bir süre sonra profilinize giren insanları merak edebiliyoruz. Instagram tarafından profilinize giren kişileri bulmak için bir alan yoktur ancak bazı uygulamalar sayesinde profilinize giren kişileri öğrenebilirsiniz.

Bazı yöntemler sayesinde profilinize giren kişileri öğrenebilirsiniz. Eğer sizde profilinize giren kişileri merak ediyorsanız aşağıda yer alan adımları takip ederek öğrenebilirsiniz.

İlk olarak Follower Insight App uygulamasından bahsedeceğiz. bu uygulama sayesinde Instagram hesabınızda sizi takip eden kişiler arasında profilinizi ziyaret eden kişileri gösterecektir. Bu uygulama sizi engelleyen, profilinizi ziyaret eden, sizi takip eden tüm kişilerin kaydını tek tek tutar. Bu uygulama sayesinde engel yediğiniz zaman da haberiniz olacaktır.

İkinci uygulama ise Who Viwed Your Instagram Profile uygulaması olacaktır. Bu uygulama sayesinde Instagram profilinizi kimlerin görüntülediğini görebilirsiniz. Aynı zamanda fotoğraflarınızı kimin incelediğine dair bilgi de alabilirsiniz. Eğer siz de fotoğraflarınıza bakanları ve profilinizi ziyaret edenleri merak ediyorsanız bu uygulamayı indirebilirsiniz.

Son olarak Views For Instagram uygulamasından bahsedeceğiz. Bu uygulama, Instagram hesabınızı düzenli olarak kimlerin baktığına ya da sizi takip eden kişileri bulmanıza yardımcı olur. Uygulama sayesinde profilinizi ziyaret eden kişileri görebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.