İnstagram Respost Özelliği Nedir?

/ 5 Ekim 2018 / 918 / yorumsuz
İnstagram Respost Özelliği Nedir?

İnstagram Respost Özelliği Nedir?

 

Son zamanların en gözde sosyal medya platformlarından olan İnstagram yeni özellikler sunmakta olup, güncellemeler ile kullanıcılarına birçok avantaj imkanı vermektedir. İnstagram respost özelliği ile son zamanlarda gündem de yerini alırken instagram respost özelliği nedir, nasıl kullanılır gibi sorular yerini almıştır.

İnstagram respost özelliği farklı hesaplar üzerinde paylaşılan fotoğrafları direk olarak kendi instagram hesabınız üzerinden paylaşmaya yarayacaktır. İnstagram aslında bu özelliği farklı uygulamalar üzerinde denemiş ve sessiz bir şekilde gündeme getirmeden denemiş test etmiş ve şimdi instagrama entegre ederek kullanmaya başlayacaktır. Bu zaman kadar instagram bu özelliği farklı uygulamalar üzerinde kullansa da instagram getirmemekte ısrarlı olduğu gibi bu ısrarı gelen talebe göre yenik düşerek getirme kararı aldı.

 

İnstagram Respost Özelliği Nasıl Kullanılır?

 

İnstagram yeni getirdiği özelliğin adı İnstagram respost olup, bu özellik beğendiğiniz video ve fotoğrafların zahmetsiz ve emeksiz şekilde direk olarak kendi hesabınızda paylaşmanıza yaracaktır. Şuan için bu özellik instagram ile entegre edilmemiş olup, kısa süre içerisinde gelmesi beklenmektedir. O zaman nasıl kullanıldığına dair bilgiler gelecek olup, şuan nasıl kullanıldığı hakkında bilgi bulunmamaktadır.

 

İnstagram Respost Özelliği Ne Zaman Gelecek?

 

Şuan için instagram respost özelliği hakkında geleceğine dair açıklamalar mevcut olsa da ne zaman gelecek bilgisi bulunmamaktadır. Fakat kısa süre içerisinde yani önümüzde ki günlerde gelmesi beklenmekte olup, bu özelliği direk olarak kendi bünyesinde barındıracaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.