Instagram web den masaüstü DM özelliği nasıl kullanılır?

/ 15 Mart 2020 / 344 / yorumsuz
Instagram web den masaüstü DM özelliği nasıl kullanılır?

Sizlerde çok sık instagram kullanıyorsanız veya evinizde masaüstü ile dizüstü bilgisayarlardan çalışma sırasında instagram dan dm atmak istiyorsanız bu haberimiz sizin için hazırlandı. İşte detaylar…

Çoğu zaman telefonumuz yanımızda olmaz yada şarjda olabilir. Bunun için WhatsApp’da web whatsapp kullanmaktayız. Peki instagram’da dm atma masaüstü platformda mümkün mü? Instagram sonunda bazı kullanıcılar için web’e özel mesajlaşma özelliğini başlattı.

Web’den DM‘ler aynen uygulamadaki dm özelliği gibi karşınıza çıkacaktır. Masaüstü dm ekranında yada profil sayfasına girerek DM sohbeti başlatabilirsiniz. Özellikle DM’den gelen gönderileri beğenmek için mobil platformdaki gibi çift tıklama yapabilirsiniz.

Instagram.com sitesi üzerinden bildirimleri aktif etmeniz halinde masaüstü bildirimleri açılacaktır. Takıldığınız bir nokta olursa yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.