Instagram hikayelerinde yazılara gökkuşağı efekti verme

/ 16 Mart 2020 / 413 / yorumsuz
Instagram hikayelerinde yazılara gökkuşağı efekti verme

Selamlar, bugün sizlere dünya genelinde en popüler uygulama olan Instagram’da hikayeler de yazı kullanımına değineceğiz. Bazen ise yazılarda gökkuşağı rengi verildiğini görüyoruz. Peki nasıl bu efekt veriliyor? İşte detaylar…

Instagram sizlerinde bildiği gibi Snapchatten esinlenerek hikayeler özelliğini getirmiş ve başarılı olmuştu. Hikaye özelliğine yeni filtreler ile beraber eğlence dönüştürülen platformda kullanılan yazıları sizlerde renklendirebileceksiniz.

Bizimde bugün sizlere instagram hikayesinde yazılara gökkuşağı efekti verme konusunda nasıl bir adım atabileceğinizi sizlere belirteceğiz.

İNSTAGRAM HİKAYELER’DE YAZILARI RENKLENDİRME

Şimdi sizlere gökkuşağı efekti nasıl verebileceğiniz hakkında detaylı bilgi aktaracağız. İlk olarak uygulama hikaye bölümüne girelim. Daha sonra yazı yazalım. Ardından yazının üstüne basılı tutun.

Yazıya basılı tuttuktan sonra tümünü seç yada seç diyeceksiniz. Hangi kelimelere hangi rengi verecekseniz eğer o kısmı seçin ve ok ile düzeltin.

Instagram hikaye özelliğinde bugün sizlere renklendirme işlemlerinden bahsettik. Sizlerinde takıldığı bir kısım olursa yorum kısmından ulaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.