Instagram Yardım, Destek, Şikâyet Hattı

/ 22 Şubat 2019 / 1.042 / yorumsuz
Instagram Yardım, Destek, Şikâyet Hattı

Instagram sosyal medyanın en sevilen uygulamalarından biri, video ve resimlerin paylaşımının olduğu uygulamadır. Herkes tarafından sevilen, beğenilen bu uygulamada milyonlarca kullanıcı bulunmaktadır.

Instagramda kullanıcıların yapmış olduğu hatalar ya da gelen güncellemeler çoğu hatayı da yanında taşımaktadır. Gelen güncellemeler bazen beğenilmemekte ya da kullanıcıların ihmalleri yüzünden başka kullanıcılar rahatsız olabilir.

Sadece bunlar olmayıp daha kötü durumlarda olabilir, mesela hesabınız çalındıysa ya da uygunsuz bir fotoğraf bildirmeniz gerekirse, biri size istemediğiniz yorum yazıyorsa, başka bir profil taklit ediliyorsa ve ya hesabınıza erişemiyorsanız. Bu tarz sorunlar sonrasında Instagram’da şikayet bildirme butonu bulunmaktadır. Bu butonda şikayet edip ya da daha detaylı bilgi istiyor destek hattı arıyorsanız Instagram bu konuda hizmet vermektedir.

Instagram Destek!

Eğer siz de bu tarz sorunları yaşıyorsanız, sorunları halledebilmek için başkasından duyacağınız ya da arama motorlarında saatlerce aramak yerine Instagramın yardım hattı bulunmaktadır. Bu yardım merkezine tıklayarak yardım alabilirsiniz kafanızdaki soruları bu şekilde giderebilirsiniz. Fakat sadece yardımla kalmayıp rahatsız olduğunuz durumlardan da şikâyetçi olabilirsiniz.

Hesap silmenin nasıl olduğunu, sizi rahatsız edenleri nasıl şikâyet edebileceğiniz ya da kullanırken anlamadığınız alanlar için destek hattı üzerinden bu sorunları halledebilirsiniz. Instagram destek hattı linki ise; https://help.instagram.com/ bu link üzerinden destek alarak sorunlarınızı halletmiş olursunuz. Instagramın yardım, destek, şikâyet hattına yukarıda verdiğimiz link üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.