Instagram’da Kullanıcı Adı Alma

/ 7 Temmuz 2018 / 4.788 / yorumsuz
Instagram’da Kullanıcı Adı Alma

Instagram’da Kullanıcı Adı Alma

Milyonlarca kullanıcıyı bünyesinde barındıran Instagram’da artık kullanıcı adı bulmak da günden güne zorlaşan bir durum olarak gözler önüne seriliyor. Durum böyle olunca özellikle ticari hesapların çok daha farklı bir yöntem kullanarak istedikleri kullanıcı adını almaları mümkün kılınmış durumda. Instagram’ın yardım sekmesi üzerinden edineceğiniz formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız ile beraber dilediğiniz kullanıcı adını edinmeniz son derece kolay.

Instagram Formunu Yollarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ancak burada dikkat edilmesi gereken bazı noktaların olduğunu da hatırlatalım. Özellikle almak istediğiniz kullanıcı adına dair bilgileri doğru bir şekilde Instagram’a vermeniz gerekiyor. Eğer istediğiniz kullanıcı adı aktif bir hesap değil ise ya da uzun zamandır herhangi bir eylemde bulunmamış ise bu işlemin sizin lehinize sonuçlanması da oldukça basit. Tabi ki Instagram belirli incelemeleri yaptıktan sonra size bu konu ile ilgili olarak yaklaşık 1-2 hafta içerisinde dönüş yapıyor.

Ticari Hesaplarda Şansınız Daha Yüksek

Eğer bireysel bir kullanıcı hesabı kullanacaksanız ve bunun için farklı bir isim talep ediyorsanız bunun gerçekleşme olasılığının zor olduğunu belirtelim. Nitekim Instagram bünyesinde çok fazla sayıda kullanıcının olduğu düşünüldüğünde bu işlemleri ticari hesaplar üzerinden yapmak daha faydalı bir seçenek olabilir. Dolayısı ile eğer böyle bir niyetiniz varsa Instagram’ın verdiği formda yapacağınız hesap seçimine de özen göstermeniz gerekiyor. Zira almak istediğiniz kullanıcı adına dair elinizde domain bilgileri varsa bunları da form ile beraber paylaşmanız sonuç anlamında fayda sağlayacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Yorum yaz