iPhone Pil Yüzdesini Açma İşlemi

/ 9 Ağustos 2019 / 977 / yorumsuz
iPhone Pil Yüzdesini Açma İşlemi

Bu yazımızda iPhone pil yüzdesini nasıl açacağınız konusunda yardımcı olacağız. Yeni bir iPhone cihazı aldığınız zaman cihazın pil yüzdesi görünmez. Pil yüzdesi görünmediği zaman şarjın ne kadar kaldığını bilmemek oldukça can sıkıcı bir durum olabilir. Pil yüzdesini açarak cihazın şarjını takip edebilirsiniz ve ne zaman kapanacağını da anlayabilirsiniz.

Pil yüzdesi olmadığı zaman şarj yeri kırmızı yanıyor ve o an şarj makinesi yoksa ne zaman kapanacağı konusunda bilgi sahibi olamazsınız. Fakat pil yüzdesi koyulduğu zaman cihazın şarjının ne kadar gittiğini, ne zaman kapandığını kolay adımlar sayesinde öğrenebilirsiniz.

Pil yüzdesini açmak için Ayarlara girin. Daha sonra Genel, Kullanım ve pil yüzdesi adımlarını takip edin. Pil yüzdesi kapalı durumda ise açık konuma getirerek, pil yüzdenizi ortaya çıkarmış olursunuz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.