iPhone’da İnternetsiz Müzik Dinleme İşlemi

/ 4 Temmuz 2019 / 1.529 / yorumsuz
iPhone’da İnternetsiz Müzik Dinleme İşlemi

Bu yazımızda iPhone cihazlarda internet olmadan müzik dinleme işleminden bahsedeceğiz. İnternetin olmadığı alanlarda da müzik dinlemek isteyebiliriz. İnternet paketiniz az kaldığında ya da internetinizi harcamak istemediğiniz bir ortamda müzik dinlemek istiyorsanız, internet olmadan dinleyebileceğiniz müzik uygulamalarından bahsedeceğiz.

  • İlk olarak Noon Pacific uygulamasından bahsedeceğiz. Bu uygulama genellikle SoundCloud sistemini kullanan uygulamalardan biridir. Ücretsiz olarak App Store’dan indirebileceğiniz uygulama sayesinde ücretsiz bir şekilde müzik listenizi oluşturabilirsiniz.
  • İkinci olarak iPlay Çevrimiçi müzik çalar uygulamasından bahsedeceğiz. İnternet olmadan dinleyeceğiniz uygulamalardan biri de, iPlay’dir. Bu uygulamada doğrudan müzik indirilmiyor, bu uygulamada müzik aktarması oluyor.
  • İnternet olmadan dinleyebileceğiniz başka bir uygulama ise Brovo Music Play uygulamasıdır. Bu uygulama videolu kliplere kadar indiriyor ve beğenmiş olduğunuz müzikleri klipleri ile beraber indirebilirsiniz. Aynı zamanda ses dosyası olarak da indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • İnternet olmadan dinleyebileceğiniz başka bir uygulama da Go müzik uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde Cloud üzerinden müzik yüklemesi yapabiliyorsunuz ve indirme işlemi sonrası internet olmayan yerlerde müzik keyfine varabilirsiniz. Wi-Fİ transfer özelliği sayesinde istediğiniz müzikleri uygulama listesine ekleyebiliyorsunuz.
  • Son olarak Spotify Premium uygulamasından bahsedeceğiz. Bu uygulama diğer uygulamalardan farklı bir uygulamadır. Yukarıda yer alan uygulamalar ücretsiz uygulamalardı ancak Spotify uygulaması ücretli bir uygulamadır. Düşük bütçe ile bu uygulamayı kullanmanız mümkün olacaktır. Bu uygulama sayesinde istediğiniz müziğe ulaşabiliyorsunuz. Sevdiğiniz müzikleri de indirerek listenize ekleyebilirsiniz. Çevrimdışı olsanız bile istediğiniz müziği dinleyebilirsiniz.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.