iPhone’da sesli aramaları kaydetme ACR uygulaması

/ 31 Mayıs 2019 / 638 / yorumsuz
iPhone’da sesli aramaları kaydetme ACR uygulaması

iPhone’da sesli aramaları kayıt eden uygulama hakkında bugün sizlere bazı detaylardan bahsedeceğiz. Daha önceleri çağrı cihazları kullanırken, bazı Android modellerinde APK’lar ile kayıt işlemi yapabiliyorduk. Ancak Apple bu konuda biraz hassas olduğu için işler değişiyor.

Bugün sizlere ücretsiz bir uygulamayı tanıtacağız. Bu uygulama telefon görüşmelerini ücretsiz bir şekilde kayıt ediyor. En fazla tercih edilen uygulama ise ACR uygulaması oluyor. ACR tamamen ücretsiz olup, telefon görüşmelerinizi kaydediyor. Gelen veya giden seslerde süre sınırı olmadan birçok formatta kayıt imkanı sunuyor.

Acr Özellikleri nedir?

ACR uygulaması özellik konusunda, arama ve tarihe göre gruplama yapabiliyor. Otomatik olarak mail atabiliyor ve silebiliyor. Önemli kayıtlarınızı işaretlemenize yardımcı oluyor. Birden fazla seçme silme ve gönderme imkanı sunuyor. Bunlara ek olarak ise;

– Kişi adı ve fotoğrafını gösterme
– Kaydedilmeyecek numara listesi
– Kayda otomatik yada elle  başlama
– Şifre koruması
– Birçok kayıt formatı
– Kayda gecikmeli başlama
– Dropbox entegrasyonu
– Google Drive entegrasyonu
– WebDAV entegrasyonu
– FTP entegrasyonu

Bu uygulamayı ise ister App Store ister iTunes üzerinden yükleyebilirsiniz. Ayırca Android kullanıcıları da kendi mağazalarından indirebilir.

Ancak yasal olarak karşıdaki kişinin haberi olmadan alınan ses kayıtları bir suç olarak görülmektedir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.