Netflix Arama Geçmişini Silme İşlemi

/ 26 Ekim 2019 / 1.871 / yorumsuz
Netflix Arama Geçmişini Silme İşlemi

Netflix, izleme geçmişi bazen işe yarıyor fakat arama geçmişinin fazlasıyla artması kullanıcıları delirtiyor. Bu yazımızda da arama geçmişini nasıl sileceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Arama geçmişinizin kayıtlı olması sonucu karşınıza “Şunu izlemek ister misiniz, tekrar izlemek ister misiniz?” sürekli bu yazılar çıkar ve bu durum canınızı sıkabilir. Bu tarz yazıların karşınıza çıkmasını istemiyorsanız kısa adımlar sayesinde bu işlemi halledebilirsiniz.

İstediğiniz arama geçmişini silmek istiyorsanız, Netflix internet sitesindeki ‘Etkinliğim’ sayfasına girip daha sonra arama listesinde görünen tercihlerin yanında yer alan x işaretine tıklayıp, tıkladığınız yapımları cihazınızdan 24 saat içerisinde kaybolmuş olur. Bu adımlar sayesinde Netflix arama geçmişini kaldırmış olursunuz. Merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.