Pc’nin Saati 1 Saat Geriden Geliyor Hatası 2019

/ 12 Eylül 2019 / 759 / yorumsuz
Pc’nin Saati 1 Saat Geriden Geliyor Hatası 2019

Bilgisayar saatinin geri kalması genellikle Türkiye’de saatin yaz saatinde kalmasından dolayı böyle bir sorun oluşabiliyor. Bilgisayarın saatinin geri kalması sorununu nasıl düzeltebiliriz bugün bu konudan bahsedeceğim.

Bilgisayarınızın saat sorunu ile gelen güncellemeyi yapın ve bilgisayarınızın güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Windows 10 saat güncellemesi nasıl yapılır ?

1- Ayarlar kısmına girin.

2- Güncelleştirme ve güvenlik kısmına gidin.

3- Windows update adresinden güncellemeleri gerçekleştirin. Bu güncellemeyi bu şekilde yapabilirsiniz ya da “https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4018124/windows-10-update-history” adresine giderek bu işlemi yapabilirsiniz.

Windows’un güncellemelerini yaptıktan sonra saatiniz artık geri de kalmayacaktır. Bu şekilde de bilgisayarınızın saat ayarlarını düzeltmiş olursunuz. Sormak istediğiniz sorularınız ya da bildirmek istediğiniz görüşleriniz var ise yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.