Playstation 4’ten Para Kazanma Dönemi Başladı!

/ 10 Kasım 2017 / 1.801 / yorumsuz
Playstation 4’ten Para Kazanma Dönemi Başladı!

Oyundaki Başarınızı Paraya Dönüştürün!

Hem oyun oynayıp eğlenceli vakit geçirmek, hem de harcanan bu vakti paraya dönüştürmek artık tam anlamıyla mümkün. PS4 kupaları ile puan kazanıp, kazanılan puanları paraya dönüştürebileceksiniz.

Kupa ile Para Kazanma Sistemi

Sony Rewards Program, oyunlarda elde edilen başarıları, gerçek bir kazanca çevirmeyi mümkün kılıyor. PS Network hesabınızda kayıtlı olan tüm kupalar değer kazanıyor. Kazanılan gümüş, altın ve platin kupalar karşılığında PS Network hesabınıza belli oranda ödül puanı yatırılıyor. Elde edilen ödül puanları belli bir miktara ulaştığında ise paraya çevirmek mümkün oluyor. Kazanılan para, PS Store üzerinde kullanılabiliyor.

Kupaların Puan Değeri

Belirtmek gerekir ki ödül puan sistemi, yalnızca yeni kazanılacak olan kupalar için değil, önceden elde edilen kupalar için de geçerli. Kazanılan gümüş kupalar için 1 puan, altın kupalar için 10 puan, platin kupalar için ise 100 puan veriliyor. Her 1000 puan 10 dolar PSN parası yapıyor.

Ayrıca kupaları ödül puanına, ödül puanlarını da paraya çevirmeyi mümkün kılan sistem şu an için yalnızca US PSN’de geçerli.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.