PUBG Mobile çocuk uyarı sistemi hazır!

/ 30 Mayıs 2019 / 813 / yorumsuz
PUBG Mobile çocuk uyarı sistemi hazır!

PUBG mobile’de artık bildirim dönemi ile beraber çocuklara oyun içerisinde uyarı ekranları geliyor. Bu uyarılar ise çok oyun oynadığı zaman oyunun durdurulması gibi veya kapatılma uyarısı olacak.

PUBG mobile sizlerinde bildiği gibi çok fazla oynanılan oyunların başında yer alıyor. Son gelen güncellemeler ile beraber bazı sorunlar meydana gelse bile popülerliğini koruduğunuz söyleyebiliriz. Oyunların almış olduğu güncelleme sayısı arttıkça, donanım gereksinimi de haliyle artacak ve bazı yetersizlikler meydana gelecektir. Bu bakımdan yeni ekran kartı, yeni RAM ve işlemci gereksinimi şart. Telefonlarda yeni bir model ise en önemli konu. PUBG ise bu sorunlardan dolayı Lite sürümünü çıkardı ve sundu.

PUBG Mobile bildirim ekranı

Asıl konumuz ise PUBG bildirimleri oluyor. Oyun geliştiricileri küçük yaştaki oyuncuları için bir uyarı sistemi hazırladı. Oyunda gereksiz olarak çok fazla saat vakit geçiren oyunculara bir ekran gelecek. Bu ekranda ise oyunun durdurulması ve kapatılması gerektiği bildirilecek. PUBG yönetim sistemi ise kısa süre önce karşımıza çıktı.

Belli aralıklarda bu uyarılar devam edecek. Ancak bu özelliğin şuan için Arap ülkeleri ve Hindistan’da aktif olduğunu söyleyelim. Geliştiriciler ise oyunun daha iyi olması için çalışmalara devam ettiklerini ve yakında ülkemizde de bu özelliğin kullanılacağını dile getirdi.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.