Android Telefonlar için En İyi FPS Oyunları

/ 10 Nisan 2018 / 7.588 / yorumsuz
Android Telefonlar için En İyi FPS Oyunları

Android için en iyi 10 FPS oyunu

FPS oyunları (birinci şahıs atıcılar), orada en heyecan verici oyun türleri arasındadır. Şimdiye kadarki en popüler türlerden biridir. Buna ek olarak, Halo, Call of Duty, Battlefield, Destiny ve daha birçoğu da dahil olmak üzere çeşitli yüksek değerli oyunlar geldi. İster inanın ister inanmayın, aslında Android’de kazabileceğiniz sağlıklı bir FPS oyunu kaynağı var. Tetik parmağınız hazırsa, şu anda Android’deki en iyi FPS oyunları. Bunların çoğu oynamak için en azından yarı-iyi bir cihaz gerektirir. Yoğun grafikler, internet kullanımında yüksek talep ve genellikle yüksek kaynak tüketen oyunlardır.

Critical Ops (Beta) Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Kritik Ops, yeni FPS oyunlarından biridir. Teknik olarak hala tam sürüm olmadan halka açık beta sürümünde. Buna göre, bir terörle mücadele biriminin parçası olmayı seçebilir, yıkımı durdurabilir veya terörist olarak oynayabilir ve yıkıma neden olabilirsiniz. Oldukça eksiksiz bir genel deneyim oluşturmak için çevrimiçi çoklu oyuncu modları, skor tabloları ve iyi grafikler sunar. Bu alfa içinde olduğunu ve hala bu listede olduğunu düşünürsek, bu oyunun ne kadar umut verici olduğuna dair bir gösterge sunmalıdır.

Critical Ops (Beta) Android İndir

Dead Effect 2 Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Dead Effect 2, korku, hayatta kalma ve RPG unsurları olan bir bilimkurgu FPS oyunudur. Ana karakter olarak oynayacaksınız ve üç kahramandan birini seçebilirsiniz. Ek olarak, oyunun gidişatını bulmak ve seviyelendirmek için tonlarca dişli, silah ve vücut implantına sahip olacaksınız. 20 saatten fazla kampanya ve yükseltme için seçeneklerin birçoğunu sunuyor. Tabi ki, karakterini de düzelteceksin. Harika grafikler ve eğlenceli bir hikayesi var. Orada daha eksiksiz FPS oyunlarından biri.

Dead Effect 2 Android İndir

Guns of Boom – Online Shooter Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Boom Guns, popüler bir FPS oyunudur. PC ve konsoldaki bazı popüler atıcılara benzer bir çizgi stili içeriyor. Gerçi o kadar iyi değil. Oyunda çeşitli silahlar, çevrimiçi PvP dövüşü ve yağma kutusu sistemi bulunuyor. Yağma sandığı sistemi hakkında çok fazla heyecan duymuyoruz ama her şey iyi. Tüm oyuncuların yapması gereken amaçtır. Düşman çapraz kıllarda olduğunda oyun otomatik olarak ateşlenir. Bu oyuna bir mobil atıcı olmak için iyi çalışan bir basitlik verir. Normlara göre freemium.

Guns of Boom – Online Shooter Android İndir

Hitman Suikastçi (Hitman Sniper)

Hitman: Sniper, daha eşsiz FPS oyunlarından biridir. Karakteriniz bir bina dışına tünemiş, bir keskin nişancı tüfeğiyle bakıyor. Göreviniz, bulunduğunuz yer hakkında şüpheli bir kişi olmadan çeşitli hedefleri çıkarmaktır. Oyun, 150’den fazla misyon, çeşitli keskin nişancı tüfekleri, afişler kilidini açmak için içerir ve aynı zamanda bazı strateji unsurları vardır. Göreceli olarak ucuzdur ve eğer eyleminizi biraz yavaşlatırsanız çok eğlenceli olabilir.

Hitman Suikastçi Android İndir

Into the Dead 2 Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Into the Dead 2’ye daha yeni FPS oyunlarından biri. İlkinden aynı mekaniği bir çok özelliği var. Hayatta kalmak için zombilerden geçiyorsun. Oyuncu kilidini açmak ve yükseltmek için bir ton silah alır. Bu varyant ayrıca bazı strateji unsurlarını ve köpek arkadaşlarını da içerir. Grafikler ortalamanın üzerindedir. Aynı zamanda bir mobil oyun olmak için çok iyi oynar ve çoklu sonlar içerir. Oyun bir mobil oyun olmak için şaşırtıcı bir miktarda derinliğe sahip. Bu freemium oyunu ve asla ideal değil. Ancak, hala mükemmel bir FPS oyunu.

Into the Dead 2 Android İndir

MADFINGER Games Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz 

MADFINGER Oyunlar birkaç FPS oyunu geliştirir. Hepsi mobil cihazlar arasında en iyiler. Başlıkları arasında Dead Trigger 1 ve 2, UNKILLED ve Shadowgun serileri bulunmaktadır. Her oyunun kendi mekanik, grafik ve kuralları vardır. UNKILLED ve Dead Tetik, misyonlar, kilitlenebilir silahlar, çevrimiçi oyun ve iyi grafikler ile zombi atıcılar. Shadowgun serisi de oldukça iyi. Aslında, Shadowgun Efsaneleri bu makalenin güncellenmesinden çok önce çıkmadı. Bu daha geleneksel bir his olan bir rock katı bilimkurgu atıcı. Hepsinin çeşitli maliyetleri var, ama çoğu freemium. Tüm koleksiyonu görmek için düğmeye basın. Hepsi son derece mükemmel FPS oyunları.

MADFINGER Games Android İndir

Modern Combat 5: eSports FPS Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Modern Combat 5: Blackout, mobil cihazlarda en popüler ve ana FPS oyunları arasında yer alıyor. Oyun bazı iyi grafikler, tonlarca içerik, çevrimiçi çok oyunculu ve daha fazlasını içeriyor. Onun popülaritesi neredeyse her zaman onlarla oynamak ya da oynamak için çevrimiçi birisinin olduğunu garanti eder. Ayrıca, bir kampanya modu, seviye düzenleyebileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz altı farklı karakter sınıfı ve donanım denetleyicileri için destek sunar. Hepsi çok sağlam bir deneyime kadar ekler. Bu günlerde oyun kendisini bir eSport olarak tanıtıyor.

Modern Combat 5: eSports FPS Android İndir

Morphite Fiyat: Ücretsiz / Premium Yükseltme $ 4.99

Morphite, 2017’nin en iyi oyunları için yeni FPS oyunlarından biri ve bizim seçimlerimizden biri. Mobil No Man Sky gibi. Çeşitli manzara ve yaratıklar ile rastgele oluşturulmuş gezegenleri keşfedersiniz. Ayrıca bir hikaye çizgisi var. Ücretsiz sürüm, istediğiniz kadar çok gezegen keşfetmenizi sağlar. Bununla birlikte, sadece hikaye misyonlarından birkaçını elde edersiniz. Tam sürüm, tek bir uygulama içi satın alma işlemidir. Bu bir freemium oyunu değil ve bu yüzden burada olmasının büyük bir sebebi var.

Morphite Android Oyunu İndir

N.O.V.A. Legacy Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

NOVA Legacy, popüler FPS oyunlarının bir serisinin son başlığıdır. Tam bir kampanya modu, iyi grafikler, birkaç oyun modu, çevrimiçi çok oyunculu mod ve daha fazlası ile birlikte gelen bir bilim-kurgu atıcı. Silahlarınızı bile üretebilir ve yükseltebilirsiniz. Üçüncül özelliklerinden bazıları, çok oyunculu modda leaderboard’lar, karakter özelleştirmeleri ve death cam tekrarlarını içerir. Bu bir freemium oyunu. Bu, öncekinden farklı hissettirir ve oynar. Yine de en iyileri arasında. Gerçi, 20MB iddiasına inanmayın. bundan daha büyük.

N.O.V.A. Legacy Android İndir

 

PUBG MOBILE Fiyat: Ücretsiz

PUBG Mobile, konsol ve PC’deki çok popüler FPS oyununun mobil portudur. Bu oyun 100 toplam oyuncu ile bir adaya düşer. Amaç kalan son kişi olmaktır. Harita hakkında mayınlı dişli, silah ve araç var. Ne kadar yeni olduğu için şaşırtıcı derecede iyi oynuyor. Buna ek olarak, mekanik bir mobil FPS oyunu için bile, mekanik ortalamanın üzerindedir. Son olarak, bu yazının zamanından itibaren, PUBG Mobile, Android’deki birkaç tamamen ücretsiz birinci şahıs atıcıdan biridir. Şu anda herhangi bir uygulama içi satın alma işlemi yoktur, bununla birlikte sonunda değişiklik olursa şok olmayın.

 

PUBG MOBILE Android İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.