Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Donma Sorunu Çözüldü

/ 9 Kasım 2017 / 9.058 / 1 Yorum
Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Donma Sorunu Çözüldü

Samsung Galaxy S8 için yeni bir güncelleme yayınlandı

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus modellerin de  son zamanlarda kullanıcıları sıkıntıya sokan takılmaları ve yeni temadaki sorunları gidermek için yeni bir güncelleme sürümü yayınlandı.

Samsun’un en üst modelleri olan S8 ve S8Plus modellerinde kullanıcıların yoğun şikayetlerine sebep olan ara yüz problemleri cihazların kilitlenerek kullanım dışı kalmalarına sebep oluyordu. Gelen şikayetleri değerlendiren Google ekibi hızlı bir şekilde takılmalara sebep olan yazılım hatalarını düzelterek yayınladığı son güncelleme ile kullanıcılarının sorunlarını giderdi.

Samsung’un çok beğenilen Experience teması, sık sık donma ve cihazlarda takılmaya sebep olduğundan şimşekleri üzerine çekiyordu, son güncelleme nedeniyle yaşanan problemler giderilmiş oldu ve performans düşüren sorunlar giderilmiş ve performans artırıcı iyileştirmeler yapılmış. Ayrıca Google ekibinin aylık olarak periyodik olarak yayınladığı güvenlik yamasının Ekim 2017 versiyonuda bu güncelleme paketi ile sunuldu. Toplam büyüklüğü 540 MB olan bu güncelleme için mobil datanızı tüketmemeniz için, uzmanlar WiFi bağlantısı kullanılarak indirilmesini tavsiye ediyor.

Android kullanıcılarının merakla beklediği Android 7.1.1 sürümü güncellemesi hakkında henüz açıklanan bir bilgi yok. Beklentilere göre Ocak 2018’de yayınlanacak olan Android Oreo sürümüne direk geçiş için yeni bir güncelleme yapılması bekleniyor.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Donma Sorunu Çözüldü (1 Yorum)

  1. selam arkadaşlar..
    s8 plusım dondu kaldı.ne açılıyor nede kapanıyor..
    bu durumda ne yapmalıyım..
    yardımlarınızı bekliyorum..
    şimdiden teşekkürler..