Adsl Modemde @ttnet Uzantısını Kaldıramıyorum Sorunu

/ 18 Kasım 2019 / 2.880 / yorumsuz
Adsl Modemde @ttnet Uzantısını Kaldıramıyorum Sorunu

ADLS kullanıcıları tarafından gelen şikayetlerden biri de, @ttnet yazan kısmı adımın sonundan silemiyorum sorunudur. Daha önceden TTNET’ten aldığınız modem markaları Tplink, Airties ya da başka marka Adsl modemlerde kullanıcı adının sonuna @ttnet yazısı otomatik olarak gelmektedir. Bu durum ttnet tarafından getirilen modem kilidi anlamını taşımaktadır. Modem kilidi anlamı olarak bilinse de birçok kullanıcı bu durumdan rahatsız oluyor ve kullanıcı adının sonunda @ttnet yazısının yer almasını istemiyor. Eğer siz de bu kilitten rahatsız oluyorsanız ve kaldırmak istiyorsanız aşağıda yer alan adımları takip edebilirsiniz.

Aşağıda bulunan modellere göre kilit kaldırma işlemini gerçekleştirmek için TTLockerfree.exe dosyalarını indirmeniz lazım. İndirmek için “http://www.airties.com.tr/ttnet/” linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Bu adres üzerinden aşağıda bulunan modele göre exe dosyasını indirebilirsiniz. Bu adımlar sayesinde kullanıcı adının sonunda yer alan @ttnet uzantısını kaldırmış olursunuz. Aşağıda yer alan uzantıları yukarıda bulunan adrese göre tamamlayabilirsiniz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

RT-104TT
RT-206v1TT
RT-206v2TT
RT-206v3TT
RT-206v4TT
WAV-275v2TT
RT-103TT
RT-205TT
RT-212TT


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz