Modemin Açık Olduğu Saati Öğrenme İşlemi

/ 19 Kasım 2019 / 1.311 / yorumsuz
Modemin Açık Olduğu Saati Öğrenme İşlemi

Adsl modemin ne kadar süre açık kaldığı konusunda bu yazımızda sizlere bilgi vereceğiz. Bilgisayarda ya da diğer elektronik cihazlarda log kayıtları adında cihazlarda olan durumları kaydeden bir hafıza bulunmaktadır. Kullandığınız modemin arka kısmının içerisinde bulunan log kayıt sistemi yer almaktadır. Bu durumla alakalı ilk olarak yapılması gereken modem arayüzüne girme konusunda modemin arayüzüne nasıl ulaşacağımızdır.

Modemin arayüzüne giriş yaptınız ve modem içerisinde bulunan log kayıtlarına erişim sağlamak için modemin markasına göre log kayıtlarını bulabilirsiniz. Modemin markasını yazıp daha sonra log kayıtları yazarak erişebilirsiniz. Log kayıt yerine ulaşıp daha sonra modemin açık kaldığı saati, süreyi log kayıtları üzerinden görmüş olursunuz. Sizde log kayıtları üzerinden modemin bilgilerini görebilirsiniz.

Piyasada sık olarak bulunan ve en çok kullanılan modem markaları, linksys, zte, d-link, tp-link, net master, huawai, zycel, asus. Modeminizin markasını yazıp daha sonra log kayıtları ile arama yaptığınız zaman modem hakkında bilgi sahibi olursunuz. Merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz