SIM kart yuvası nasıl neyle açılır

/ 11 Eylül 2018 / 1.942 / yorumsuz
SIM kart yuvası nasıl neyle açılır

SIM kart yuvası nasıl neyle açılır

 

SIM araçlarınızı nerede sakladığınızı hatırlayın – zaman zaman yeni bir telefonla aldığınız küçük metal şeyleri? Hayır, ben de değil ama umutsuzluğa kapılmayın. Neyse ki benim için, ve ben de, Mac SIM kart tepsisine ve microSD kart yuvasına bir çok kez giriyorum. SIM kart yuvasını SIM aracı olmadan açmanın birkaç kullanışlı yolu.

 

Küpe veya piercing

İş için doğru araç, kendi bedeninizde olduğu gibi düşündüğünüzden daha yakın olabilir. Tiner telleri veya kancaları olan geleneksel küpeler en iyi şekilde çalışır, diğerleri üzerinde, topun / başlığın ucunu sökmeniz gerekebilir. Daha fazla aşırı piercing SIM tepsi açıcılar olarak hizmet etmek için çok büyük olabilir.

 

 

Ataç

Muhtemelen bir ofiste çalışmak için bir sonraki en yaygın şey. Yağla kaplı plastik kaplı kağıt klipsleri değil, ancak hemen hemen her küçük kağıt klipsi SIM tepsinizin çıkmasını sağlar. Ve işiniz bittiğinde, birlikte çeşitli kağıt parçaları eklemek için kullanabilirsiniz.

 

 

İğne

Çorapları ve pantolonları benim yaptığım kadar tamir ederseniz (bilmek istemezseniz) o zaman evinizde bir yerlerde yüzen bir iğneye sahip olacaksınız. Sadece SIM çıkarma deliğinde uçlu olmayan ucu kullanın ve bir masanın kenarına bastırın. Bunu elinizi kullanarak denememenizi tavsiye ederim.

 

 

Raptiye / elyaf

Evin ve ofisin etrafındaki diğer bir nesne de raptiyedir. Birçok şekil ve boyut var ancak bunların hepsi SIM tepsinizi açabiliyor. Kutunun dışında düşünürseniz muhtemelen bir zımba da kullanabileceğinizi fark etmişsinizdir.

 

 

Tabii ki, kürdan, çengelli iğne veya temelde etrafı döşediğiniz diğer sivri şeyler de dahil olmak üzere birçok alternatif var.

 

Bir dükkana git ve güzelce sor

Geçmişte olduğu gibi, SIM kart tabağınızı dışarı çıkarmanız ve çıkarmanız gerekiyorsa, sorunu çözmenin en hızlı yollarından biri yakındaki bir mağazaya girmektir. Tabii ki, eğer ormanın ortasında iseniz, başınız beladadır, ancak büyük bir alışveriş merkezi veya yüksek cadde telefon taşıyıcı deposu olan bir inşaat alanındaysanız endişelenmenize gerek yoktur. En son SIM kartımı açmasını istemek için bir o2 mağazasına girdim, yardımsever çalışanın boynuna takılan bir SIM aracı takıyordu ve bana bedavaya yardım etmekten çok mutlu oldu.

Paylaşmak için başka bir gizli SIM aracınız var mı?

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.