Snapchat Bitmoji Çıkartmaları Kullanma

/ 1 Haziran 2019 / 5.785 / yorumsuz
Snapchat Bitmoji Çıkartmaları Kullanma

Bu yazımızda kısaca SnapChat bitmoji çıkartmalarının nasıl kullanılacağından bahsedeceğiz. Bitmoji bir emoji klavyesi olarak bilinmektedir. Bu özellik sayesinde kendi emojinizi oluşturabiliyorsunuz. İsteğe göre arkadaşınızın ya da başka bir objeyi kullanarak emojinizi oluşturabilirsiniz.

Popüler olan SnapChat uygulamasında da bu  özellik kullanılmaya başlandı. Yani popüler SnapChat uygulamasında bitmoji çıkartmanız ile Bitmoji Keyboard kullanarak mesajlarınızın arasında emoji kullanabilirsiniz. İsteğe göre ve konuşmalarınıza göre bu emojinizi oluşturduğunuz zaman mesajlarınız daha da keyifli bir duruma dönüşecektir.

Sizin yüz ifadenize benzeyen bitmojinizi oluşturduktan sonra özelden hikaye attığınız zaman ya da sohbet alanında sizin bitmojiniz çıkacaktır. Ayrıca sadece sohbetlerde değil hikaye atmak istediğiniz zaman sizin bitmojinizin özellikleri yer alacaktır. Kısacası resimlerinizin üstüne bitmoji ifadenizi ekleyebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz