SnapChat Dil Çıkaran Köpek Efekti 2019

/ 31 Mayıs 2019 / 7.380 / yorumsuz
SnapChat Dil Çıkaran Köpek Efekti 2019

Bu yazımızda sizlere dil çıkaran köpek efektini yapma işleminden bahsedeceğiz. Popüler olan SnapChat uygulamasının popüler efektlerinden biri de dil çıkaran köpek efektidir. Köpek ve çiçek efektleriyle ünlenen SnapChat her geçen gün kendini daha da ileri taşımaktadır. Farklı özellikleri ve efektleri sayesinde kullanıcı sayısı arttıran SnapChat bıraktığımız günlerde kendine ait bir gözlük tasarımı çıkaracağını duyurdu.

SnapChat uygulamasını yeni kullanmaya başlayanlar için bu yazımızda sizlere dil çıkaran köpek efektinin nasıl olacağından bahsedeceğiz. Dil çıkaran köpek efektini yapmak aslında oldukça basit bir işlemdir. Bu efekti yapmak için SnapChat uygulamasına girin ve daha sonra ön kamerayı açın ve ekrana dokunun.

Ekrana dokunduğunuz zaman alt kısımda SnapChat tarafından efektler sunulacaktır. Bu alandan köpek efektini seçebilirsiniz ve dil çıkarmasını istiyorsanız ağzınızı açmanız yeterli olacaktır. Ağzınızı açtığınız zaman köpek dil çıkarmaya başlayacaktır. Bu durumu isterseniz kayıt altına alabilirsiniz ve daha sonra sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz. Sadece köpek efekti değil aynı zamanda o alanda farklı efektler yer alacaktır ve isteğe göre bu efektleri deneyebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz