Snapchat mesajlarını nasıl silebilirsiniz?

/ 6 Ocak 2019 / 1.115 / yorumsuz
Snapchat mesajlarını nasıl silebilirsiniz?

 

Snapchat mesajları nasıl silinir?

 

Snapchat‘in temel fikri mesajların otomatik olarak silinmesi olsa da, onları şimdi kaydetmenin daha fazla yolu var. Bu nedenle, Snapchat mesajlarınızı nasıl sileceksiniz.

Aslında, Snapchat fotoğraflarının ve metin mesajlarının kaybolması gerekiyor, bu yüzden endişelenmenize gerek yok, ancak zamanla geliştirici, bu mesajlara dayanmanın(silinmemesi) daha fazla yolunu oluşturdu. Yapmanız gereken şey şu: ama diğer kullanıcıların cihazında bazı şeylerin kaydedilebileceğini unutmayın.

Snapchat mesajları nasıl silinir?

 

* Tek tek mesajlara uzun basarak kayıtlı konuları silin.
* Ayarlar menüsü üzerinden konuşmaları temizleyin (hayalet dokunun ve dişli çarka dokunun).
* Ayarları menüdeki ‘Anılar(story)’ın altındaki’ Hikayeleri Otomatik Kaydet ‘seçeneğinin işaretini kaldırarak cihaza kaydedilen fotoğrafları durdurun.
* Deklanşör düğmesinin altındaki simgeye dokunarak mevcut fotoğrafları silin. Kamera rulosuna gidin ve kurtulmak istediğiniz fotoğrafları seçin ve silin. (Ayrıca telefon galerisine de kaydedilmiş olabilir).


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler