Snapchat Ses Tanıma Özelliği İle Deprem Yaratacak!

/ 14 Ağustos 2018 / 667 / yorumsuz
Snapchat Ses Tanıma Özelliği İle Deprem Yaratacak!

Snapchat Ses Tanıma Özelliği İle Deprem Yaratacak!

Snapchat ünlü sosyal paylaşım siteleri Twitter, Facebook ve İnstagram ile girdiği büyük var olma savaşı içerisinde yeni özellikler tanıtarak hayatta kalmaya çalışıyor. Pek çok özelliği İnstagram tarafından kopyalanan Snapchat bu nedenle yeni ve kendisine has özellikleri devreye sokarak kullanıcılarının dikkatini üzerinde toplamaya, kullanıcı sayısı ve kullanım süresini arttırmayı amaçlıyor. Bunlardan biride Snapchat ses tanıma özelliği oldu.

Snapchat Ses Tanıma Özelliği İle Deprem Yaratacak!

Pek çok kişi ses tanıma özelliği dediğinde karmaşık bir uygulama süreci düşünse de Snapchat sizin için bu süreci mümkün olan en kolay hale getiriyor. Bunun için tüm imkanlarını seferber eden Snapchat ses tanıma özelliği ile İngilizce basit kelimeler arasında yer alan tek kelimelik basit kelimeler uygulama tarafından otomatik olarak tanınacak.

Şimdilik Snapchat tarafından ilk etapta hi, love, yes, no ve wow gibi tek kelimelik basit İngilizce kelimeler sesli olarak söylendiklerinde algılanacak. Snapchat tarafından daha önce kullanıma sunulan ağız ve kaş mimiklerini yakalamayı sağlayan teknoloji de ses tanıma özelliği ile eş zamanlı olarak çalışacak.

Yeni Snapchat Filtreleri Geliyor

Ses tanıma özelliğinin yanı sıra Snapchat platformuna ayrıca yeni filtrelerin ekleneceği müjdesi de geldi. Snapchat kullanıcılarının en çok sevdikleri özelliklerin başında yer alan filtreler ile ses tanıma özelliği birbirine uyumlu olarak kullanıma sunulacak ve Snapchat kullanıcıları birbirinden eğlenceli paylaşımlar yapacak.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler