Snapchate Yeni Özellikler Geldi

/ 11 Kasım 2017 / 1.592 / yorumsuz
Snapchate Yeni Özellikler Geldi

Snapchat Silgi Özelliği ve Sınırsız Fotoğraf Özelliği Nasıl Kullanılır?

Facebook ve İnstagram tarafından sürekli çapraz ateş altında kalan Snapchat özellikle de İnstagram tarafından hayata geçirilen hikâyeler özelliği sonrasında büyük kan kaybı yaşamıştı. Yaşanan yoğun savaş altında hayatta kalmaya çalışan Snapchat son kozlarını oynamaya devam ederken yeni güncellemeler hayata geçirilmeye devam ediliyor.

Snapchat Sınırsız Fotoğraf Özelliği

Snapchat’te aslında kendine has özelliğini veren ve 1 saniyelik fotoğraflar yükleyen arkadaşlarımızın sayesinde küçük çaplı sinir krizleri yaşanmasına neden olan Snapchat zaman özeliği artık kaldırıldı. Kaldırılan bu özelliğin ardından artık yayınladığınız resimlerin görüntülenme süresini kendiniz seçebileceksiniz, dilerseniz de sonsuz bölümünü işaretleyerek sınırsız olarak görüntülenmesine izin verebileceksiniz. Bunun için resim çektikten sonra zaman ayarı bölümünden size sunulan şıklardan birini seçmeniz yeterli oluyor. Tekrar izle özelliği yine sadece 1 kere kullanılabiliyor.

Snapchat Snap Silgisi

Snapchat tarafından şimdiye kadar sunulan en eğlenceli özelliklerden biri olan Snap silgi özelliği ise paylaştığınız fotoğrafın bir bölümünü silmenize izin veriyor. Ekranın hemen sağ bölümünde yer alan araçlar kısmında kullanıma sunulan makas özelliğini kullanmak için makas figürünü tıklamanız ve 4 yıldızın sıralı olduğu küçük sembole dokunmanız yeterli oluyor.

Silmek istediğiniz bölümü çerçeve içerisine aldıktan sonra tamam tuşuna bastıktan sonra istemediğiniz bölümü yok etmiş oluyorsunuz. Snapchat döngü video özelliğini kullanmak için ise videonuzu göndermeden önce bir kere oynat ayarı yerine döngüye al bölümünü işaretlemeniz yeterli oluyor. Bu sayede yüklediğiniz video izleyen kişi kapatana kadar sürekli olarak gösterimde kalacak.

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.