Tax Free Uygulaması Yayınlandı

/ 5 Aralık 2017 / 641 / yorumsuz
Tax Free Uygulaması Yayınlandı

Tax Free Uygulaması Yayınlandı

Yurtdışından sık sık alışveriş yapanların büyük merakla beklediği, vergi indirimi detaylarını öğrenebilmelerini sağlayan Tax Free, Global Blue tarafından hem Android hem de iOS için resmi olarak yayınlandı.

Anında Vergi İadesi Takibi

Android ve iOS platformlarında kullanıma sunulan Tax Free, yurtdışından sık sık alışveriş yapan, vergi iadesi hesaplamaları ile ilgilenen herkesin işine yarayacak bir uygulama. Vergi iadelerinin anında takibini yapabilmek, gelişmiş harita seçenekleri ve tüm dünya genelindeki destinasyonlar için kapsamlı alışveriş bilgileri ile dijital Shop Tax Free Kartı, uygulamanın sağladığı avantajlar arasında yer alıyor.

Uygulamada bulunan harita özelliği, gelişmiş arama işlevi ile Globe Shopperların şehir, marka ve mağaza adı girip alışveriş planlamalarına olanak sağlıyor. Ayrıca, kullanıcıların mağazalara gitmesini sağlayan navigasyon özelliği sayesinde alışverişin yoğun olduğu bölgeleri de gösterebiliyor. Global Blue, dünya genelindeki tüm iade noktalarını ve üye işyerlerini içerecek biçimde uygulamanın güncellemesini sürekli yapacak.

Seyahat Esnasında Keşif

Uygulama, seyahat eden kullanıcıların varış noktalarında, coğrafi konut işaretleme özelliğinden faydalanarak şehirleri keşfetmelerine ve beğendikleri mağazaları işaretlemelerine yardımcı olan güçlü bir araç olarak karşımıza çıkıyor. Üye işyerleri de coğrafi işaretleme özelliği sayesinde özel yeni mağazalarını tanıtabiliyor, alışveriş yapan müşterilerini en yakın iade ofislerine yönlendirebiliyor ve aynı zamanda yeni pazarlama fırsatlarını yakalayabiliyorlar.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.