Türk Telekom Full Limitsiz İnternet Paketleri Fiyatları

/ 5 Ocak 2019 / 2.443 / yorumsuz
Türk Telekom Full Limitsiz İnternet Paketleri Fiyatları

Türk Telekom Full Limitsiz İnternet Paketleri Fiyatları

 

Geçtiğimiz günlerde haberimizi detaylı olarak sizlere sunmuştuk. Hatırlanacağı üzere Türk Telekom internet hizmeti ile ilgili olarak bir takım yenilikler yaptı. AKN’siz olarak yani Adil Kullanım Kotası olayını tamamen kaldırdı ve Türk Telekom full limitsiz internet fiyatları da değişkenlik gösterdi. Peki, internet fiyatları ne kadar oldu?

Türk Telekom tarafından getirilen yenilik sayesinde tüm internet sağlayıcıları da artık AKN’siz internet hizmeti vermeye başlayacak. Türk Telekom AKN’siz paketlerin fiyatları hakkında resmi sitesinde düzenlemelerde bulundu.

 

Turknet Daha Önce Bu Hizmeti Sağlamıştı

 

Türkiye’de aslında sınırsız internet devrini ilk olarak Türk Telekom getirmiyor. Turknet’in uzun bir süredir aktif olarak işlettiği bir süreçti. Hatta limitsiz internet hizmeti sunmasının ardından büyük bir müşteri kapasitesine ulaşmıştı. Her ne kadar müşteri hizmetleri konusunda bir adım gelse de Turknet sunmuş olduğu uygun fiyatlarla eleştirilere maruz kalmıyordu.

 

Düşük İnternet Hızı Kullanılacak Gibi Görünüyor

 

Türk Telekom’un getirdiği sınırsız internet devri paketlerde de değişikliğe neden oldu. İnternet paketlerine göz attığımız zaman düşük fiyatlı internet paketlerinin hızı bir hayli düşük görünüyor. Uygun fiyatlı internet kullanımı için muhtemelen kullanıcılar düşük internet hızına sahip paketlere yönelecek. Süreç böyle olursa çoklu bağlantılarda yetersiz olacak. Haliyle müşteriler üst paketlere geçiş ya da ek paket satın almaya zorlanacak.

 

 

 

 

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.

Yorum yaz