Ücretsiz Android Oyunu Vikings: War of Clans

/ 21 Kasım 2017 / 1.101 / yorumsuz
Ücretsiz Android Oyunu Vikings: War of Clans

Vikings: War of Clans

Ücretsiz bir şekilde hem iOS hem de Android cihazlar üzerinden oynanabilecek olan Vikings: War of Clans, son zamanların en dikkat çeken oyunları arasında yerini alıyor. MMORTS (gerçek zamanlı strateji) mekaniklerine sahip olan oyunda oyuncu, bilge ve cesur bir kont konumunda oluyor. Oyunun fark yaratan birçok özelliği bulunuyor.

Türkçe Dil Desteği

Üst düzey mobil oyunlarda genel olarak Türkçe dil desteğine pek rastlanmıyor. Plarium LLC tarafından geliştirilen Vikings: War of Clans oyununda Türkçe dil desteği bulunması, Türk oyuncular için eşsiz bir oyun deneyimi imkanı yaratıyor.

Klan Oluşturma

Oyunda bulunan Klan sistemi ile oyuncular, kendi klanını oluşturarak ya da daha önce açılmış olan bir klana katılarak çok daha fazla keyif alarak oyun oynayabiliyor.

Birlik Sınıfları

Oyunda tek bir yönde ilerlenmesi gerekmiyor. Oyuncular, birlik sınıfları içerisinden kendilerine en uygun sınıfı seçerek, bu yönde ilerleyebiliyor. Her oyuncunun kendine has bir özelliğinin olmasını sağlayan birlik sınıfı sistemi, strateji temelli oyunda büyük avantaj sağlıyor.

Ücretsiz Oyun Deneyimi

Vikings: War of Clans, oyunculara eşsiz bir deneyim yaşatacak özelliklerinin yanı sıra ücretsiz olması ile de dikkat çekiyor. Oyuncular, oyunu ücretsiz bir şekilde indirebiliyor ve doya doya oynayabiliyor. Oyun oynarken dilenir ise oyun içi para satın alarak farklı özelliklere sahip olmak mümkünken, bunlar tamamen oyuncunun kontrolünde oluyor.

Vikings: War of Clans Android İndir

Wikings: War of Vlans iOS için İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.