Playstore Mağazası  Football Manager 2018 İle Karşınızda

/ 18 Kasım 2017 / 1.298 / yorumsuz
Playstore Mağazası  Football Manager 2018 İle Karşınızda

Playstore Mağazası  Football Manager 2018 İle Karşınızda

Futbol menajerlik oyunları denildiğinde hiç tartışmasız akla ilk gelenlerden biri olan Football Manager oyunu 2018 versiyonu ile indirime sunuldu. Özel versiyon ile beraber şimdi oyunculara çok daha hızlı ve seri bir oyun deneyimi yaşama fırsatı sunan Football Manager 2018 sonunda Türk Telekom PlayStore üzerinden satışa sunuldu.

Oyun Kendisini Geliştirmeye Devam Ediyor

İlk olarak oyun severlerin beğenisine 1992 senesinde sunulan oyun kısa sürede fenomen haline gelmiş, tüm dünyada olduğu gibi Türk oyun severlerin de beğenisini kazanmıştı. Türk Telekom üzerinden satışa sunulan oyunun en büyük avantajı isteyen kişilere taksitli alım fırsatının sunulması olarak görülüyor. İsteyen Türk Telekom faturalı internet hat kullanıcıları faturalarına ek olarak 12 ay taksitli olarak oyunu Türk Telekom market üzerinden satın alabiliyorlar. Bu sayede oyunu çok daha iyi koşullar altında ödemesinde zorlanmadan satın almanıza da olanak sağlanmış oluyor.

Football Manager 2018 Özellikleri Neler?

Yenilenen sürümü ile çok daha hızlı bir şekilde oyun deneyimini yaşamanıza izin veren oyun sahip olduğunuz futbol vizyonunuzu gözler önüne sermenize izin veriyor. 600 bin gerçek oyuncu çalışanların bir araya gelmesi ile oluşan bir transfer piyasasında işlemler yapmanıza izin veren oyun her biri dünyanın en büyük kulüpleri arasında yer alan 2 bin 500 kulüp arasından seçimde bulunarak şampiyonluk yarışına katılmanızı sağlıyor.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz