Telefonunuzu Windows 10’da kullanma

/ 19 Ağustos 2020 / 4.778 / yorumsuz
Telefonunuzu Windows 10’da kullanma

Bu yazımızda sizlere cihazınızda Windows 10’u nasıl kullanacağınız hakkında bilgi vereceğiz. Windows 10 masaüstünüzden Android cihazınızda arama yapabilir, metin gönderebilir ve müzik kontrolünde bulunabilirsiniz. Telefonunuzda nasıl kullanacağınızı aşağıda yer alan adımlar ile takip edebilirsiniz.

Windows 10’u telefonunuzda kullanmak için ilk olarak Google Play Store’dan Telefon Eşlikçiniz uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Samsung cihazınız var ise bu zaten telefonunuzda olabilir. Windows 10 sürümünün cihazınızda daha önceden yüklü olması gerekir.

Android cihazınızda www.aka.ms/yourpc adresine gidin. Samsung telefonunuz var ise önceden yüklenmiş olsa da uygulamayı Google Play Store’dan indirmeniz gerekiyor. İndirdikten sonra uygulamayı açın ve Microsoft hesabınızla oturum açın. Çalışması için PC’nizde telefonunuz uygulamasını açın daha sonra Android cihazı seçin. QR kod ile taramamalı ve masaüstünde oturum açtığınıza emin olmalısınız.

İzin verdikten sonra uygulamayı yükleyin. Bildirimler, Mesajlar, Fotoğraflar, Telefon ekranı ve Çağrılar sekmelerini takip edin. Bu adımlar sayesinde cihazınızda Windows 10’u çalıştırmış olursunuz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz