Android Kullanıcıların Müjde! “FaceApp” Artık Mağazada

/ 2 Kasım 2017 / 1.173 / yorumsuz
Android Kullanıcıların Müjde! “FaceApp” Artık Mağazada

Android Kullanıcıların Müjde! “FaceApp” Artık Mağazada

İOS işletim sistemini kullanan cihazlarda Şubat ayı itibari ile kullanıma sunulan FaceApp uygulaması bir anda adeta viral haline gelmiş ve yoğun ilgi görmüştü. Şimdiye kadar sadece İOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda kullanılabilen uygulama artık Android işletim sisteminde de kullanıma hazır hale getirildi. İOS işletim sisteminde 1 milyon indirme barajını sadece 2 haftada geçmeyi başaran uygulamanın aynı başarısını Android işletim sisteminde de gösterip gösteremeyeceği ise merak konusu oldu.

FaceApp Nedir, Nasıl Kullanılır?

En basit tanımı ile FaceApp yüz değiştirme uygulamasıdır. Fotoğrafları üzerinde oynamayı seven, yaptığı değişiklikler ile eğlenmeyi seven kişilere hitap eden FaceApp basit filtreler yerine yüzünüzde son derece büyük değişiklikler yapmanıza olanak sağlıyor. Snapchat gibi benzeri uygulamalar sadece filtre kullanımına izin verirken FaceApp rakiplerinin bir adım önüne geçerek yüzü yaşlandırma, yüzü gençleştirme hatta yüz yapısını tamamen değiştirme gibi pek çok özelliğe ev sahipliği yapıyor.

Şimdiden Birinciliği Ele Geçirdi

Uygulama o kadar çok ilgi gördü ki şimdiden belirli bölgelerde birinciliği elde etti. Uygulamanın ardındaki isim olarak bilinen Yaroslav Goncharov şimdiye kadar FaceApp uygulamasının 6 bölgede birinciliği elde ettiğini söyledi. Fotoğraf uygulamaları kategorisinde yapılan değerlendirmede ise birincilik başarısı 9 bölgeye kadar yükseliyor. Ücretsiz uygulamalar arasında yer almasına rağmen üst seviye özellikler ise paralı olarak kullanıma sunuluyor.

Android FaceApp Uygulamasını İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.