PUBG Mobile hesap çalmaya karşı Dikkat!

/ 6 Haziran 2019 / 933 / yorumsuz
PUBG Mobile hesap çalmaya karşı Dikkat!

PUBG Mobile hesap çalma konusunda Google arama motorunda birçok yazı ve video görebilirsiniz. Daha çok Pubg Mobile hackleme programı olarak form kısımları görüyorsunuz ve mail atarak bu hesapları çalacağınız iddia ediliyor.

Daha çok PUBG mobile hesap hackleme aramasında sahte form ve siteler karşınıza çıkıyor. Bu kişiler sizden bazı bilgiler istiyor ve gönder dediğiniz de sizlere hesap çalınacak bilgiler sunacağını iddia ediyor. Örnek olarak ise PUBG hackleme kodlama ve tıklanabilir bağlantılar sunuyor. Bu şekilde olan siteler ve formlar aslında sizi tuzağa düşürecek yerler olduğunu belirteyim.

Pubg hesap hackleme aldatmacası nedir?

PUBG adının geçtiği ve görsellerle desteklenen fake siteler ilk önce sizi tuzağa düşüren kişiler tarafından açılıyor. Daha sonra bu kişilere mail ile oyunlarda reklam yapılıyor. Bazı sahte yorumlar ise sizleri kandırmak için okunuyor.

Örnek: Evet denedim çalışıyor, bugün arkadaşımın hesabını çaldım. Teşekkürler işe yarıyor gibi yorumlar göreceksiniz. Bu yorumlar aslında sizleri kandırmak için dolandırıcıların kendilerinin yazmış olduğu yorumlardır.

Bu şekilde olan formlar başkasının değil ama sizin hesabınızı çalmak isteyen kişilerin hazırladığı tuzaktır. Artık bu tarz yollara inanan çok az kişi olsa bile biz yeniden uyarmak gerektiğini düşünerek sizlere bilgi aktarmak istedik.

PUBG, hesap çalma programı veya site gibi formların %100’ü sahtedir ve sizin hesaplarınızı çalmak için kurulmuştur. Bu konuda mutlaka dikkat ediniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.