Android telefonunuzdaki şarkıyı zil sesine dönüştürme

/ 15 Mart 2018 / 2.126 / yorumsuz
Android telefonunuzdaki şarkıyı zil sesine dönüştürme

Android telefonunuzdaki herhangi bir şarkıyı zil sesine dönüştürme

Özel zil sesleri, Android akıllı telefonunuzu kişiselleştirmek için basit ve harika bir yoldur. Favori şarkılarınızı zil sesi olarak kullanabilir ve her birini belirli arkadaşlarınıza, aile üyelerinize veya patronunuza atayabilirsiniz. Bu makalede, herhangi bir şarkı adım adım kullanarak Android için nasıl özel zil sesleri oluşturacağınızı göstereceğiz.

Play Store’da bunu yapabilen birkaç uygulama var, ancak bu eğitim için Ringdroid adlı açık kaynaklı bir uygulama kullanıyoruz. Eski okul tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin, Ringdroid özellikler ve güvenilirlik açısından en iyisidir. App akıllı telefonunuzda herhangi bir ses veya şarkı bir zil sesi olarak kullanmanıza olanak sağlar. Zil sesini oluşturduktan sonra, varsayılan ses olarak ayarlayabilirsiniz veya belirli bir kişiye atayabilirsiniz. Zil seslerine ek olarak, uygulama ayrıca özel alarmlar ve bildirim sesleri de oluşturabilir.

Başlarken: İlk önce, ücretsiz Ringdroid uygulamasını Google Play Store‘dan yüklemeniz gerekir . Bir şarkıyı zil sesine dönüştürmek için, akıllı telefonunuzun dahili belleğinde veya microSD kartında kullanmak istediğiniz ses dosyalarını veya müziği de bulundurmanız gerekir. Ringdroid MP3, WAV, AAC ve AMR ses dosyaları ile uyumludur.

Android telefonlar İçin Ringdroid İndir

 

Şimdi Ringdroid Nasıl kullanılır bunu beraber ineleyelim

1. Android telefonunuzdaki Ringdroid uygulamasını açın.

2. Uygulama başladığında, cihazınızdaki tüm şarkıların yanı sıra telefonla gelen tüm zil seslerinin bir listesini görürsünüz. Cihazınızdaki tüm sesleri özel olarak görüntülemek için sağ üst köşedeki Diğer simgesine (üç nokta) basın ve Tüm sesleri göster seçeneğini belirleyin .

3. Listeden zil sesi olarak kullanmak istediğiniz şarkıyı seçin.

Zil sesine dönüştürmek için cihazınızdaki herhangi bir şarkıyı seçebilirsiniz.

4. Bir şarkı seçtikten sonra, dalga biçimi editörde açılır. Zil sesiniz için bir başlangıç ​​ve bitiş noktası seçmek için grafiğin üstündeki ve altındaki iki kaydırıcıyı kullanın.

5. Son olarak, disket simgesine basarak ses klibini kaydedin. İsterseniz, ve bunu kullanmak istediğiniz uyarı türünü belirtmek için yeniden adlandırabilirsiniz (varsayılan seçenek zil sesidir).

Ringdroid ile zil sesleri oluşturmak çok kolay

Oluşturduğunuz tüm zil sesleri uygulamanın ana genel bakışında saklanır. Çok fazla şarkınız varsa, bunları büyüteç simgesini kullanarak arayabilirsiniz.

Hangi şarkıyı zil sesi olarak kullanacaksınız Yorumlarda bize bildirin.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.