MSS32.dll hatası nasıl çözülür?

/ 3 Kasım 2019 / 3.132 / yorumsuz
MSS32.dll hatası nasıl çözülür?

Bugün sizlere mss.32 sorunlarının nasıl çözüleceği hakkında kısa bir bilgi vereceğim.  Bilgisayar sorunlarında başta gelen virüslerden biri olan ve mavi ekran olarak bilinen (blue screen) ve dll hatalarıdır.

Peki gelelim bu sorunu nasıl çözebileceğimize. Bu uygulama (mss32.dllhata) ekranınızda beliriyor ise yanlış yükleme veya zarar görmesini işaret ediyordur. Bu sorunun çözüm yolu nasıl olur?

Mss32.dll dosyasını kullandığınız bilgisayarınıza İnternet üzerinden işletim sisteminize indirmek için Windows 10, Windows 7 yada başka bir sürüm olarak bilinen 32 bit , 64 bit işlemine göre indirip çözmeye çalışacağız.

MSS32.dll Problemi Nasıl Çözülür?

İndirdiğiniz bu programda işletim sistemlerini virüslü uygulamanın içine atın ve fixleyin.

(Windows 95/98) (Windows NT/2000) C:Windows/System C:/WINNT/System32,

(Windows XP, Vista, Win 7, Win 10) C:/Windows/System32

Klasörün içine atarak sorunu giderebiliriz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz