Bilgisayardan PUBG Nasıl Oynanır?

/ 31 Temmuz 2018 / 2.575 / yorumsuz
Bilgisayardan PUBG Nasıl Oynanır?

Bilgisayardan PUBG Nasıl Oynanır?

Dünyanın en çok oynanan oyunları arasına adını yazdırmayı başarna PUBG mobil versiyonunun ardından masaüstü bilgisayarlar için geliştirilen versiyonu ile de kullanıcılardan tam not almayı başardı. Dünya çapında milyonlarca kişiye hitap eden PUBG Mobil PC versiyonu ile de aynı başarıyı bir kere daha göstermekte kararlı gibi görünüyor. Peki, bilgisayardan PUBG Mobil nasıl oynanır?

Tencent Games PUBG PC

PUBG Mobil oyununu bilgisayarda sorunsuz oynamak için kullanabileceğiniz en kolay ve en verimli yöntem Tencent olarak öne çıkıyor. PUBG Mobil oyunu ile yüzde 100 uyumlu olarak üretilen Tencent Android PC emülatörü olarak kullanıcılara büyük bir kolaylık sunuyor. Emülatörü indirip kurduktan sonra açılan pencerenin hemen sağ üst köşesinde yer alan + tuşuna bastıktan sonra PUBG Mobil APK indirme işlemini yapmanız yeterli oluyor.

Emülatörü İndirmek İçin Tıklayın

PUBG Mobil 0.5.0 Güncellemesi Geldi

Oyun sürekli olarak kendisini yenilemeye devam ederken yapılan güncellemelerden biride PUBG Mobil 0.5.0 güncellemesi olarak öne çıkıyor. Güncelleme ile beraber sunulan en yeni özellik ise Miramar’ın oyuna eklenmesi olmuş. Yine güncellemeyi indiren oyun severler bu sayede yeni oyunculara ve silahlara da erişebiliyor. Ancak hala oyuncuların merakla bekledikleri PUBG Mobil Arcade mod desteği hala verilmiş değil. Mümkün olan en kısa sürede bu desteğin verilmesi amacı ile yeni güncellemeler üzerinde çalışıldığı bilgileri gelirken daha kolay BP kasmak içinde etkinlik görevleri özelliği uygulamaya eklenecek.

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.