Facebook Dondurulmuş Hesapları Tespit Etme İşlemi

/ 22 Mayıs 2019 / 644 / yorumsuz
Facebook Dondurulmuş Hesapları Tespit Etme İşlemi

Bu yazımızda Facebook üzerinden dondurulmuş hesapları nasıl tespit edeceğinizden bahsedeceğiz. Belirli bir arkadaş sayısına ulaştığınız zaman çoğu kişinin aktif olmadığını fark edeceksiniz. Aktiflik sayesinde arkadaşlarınızın hesabı dondurup ya da kapattığını anlayabilirsiniz.

Devre dışı bırakılan hesapları merak ediyorsanız ve bu isimleri tespit etmek istiyorsanız aşağıda olan adımları takip edebilirsiniz…

  • İlk olarak kendi profilinize geçiş yapın.
  • Daha sonra Arkadaşlarınıza tıklayın.
  • Bu alanda takipleştiğiniz tüm arkadaşlarınızı göreceksiniz.
  • Aktif olmayan, kullanılmayan hesapların genellikle profil resimleri olmaz.
  • Profil resimlerine bakarak hesapların aktif olup olmadığına bakabilirsiniz.

 

Üst alanda olan resimde göreceğiniz gibi profil resmi olmayan hesabın üzerine geldiğiniz zaman hesap dondurulmuş şeklinde karşınıza uyarı alanı çıkacaktır. Bu durum sayesinde dondurulmuş hesapları anlayabilirsiniz.

Profil resim yok ve kullanıcın arkadaşları görünüyorsa bu hesaplar hala aktif demektir. Bu durum sayesinde dondurulmuş ya da aktif olan hesapları bu şekilde anlayabilirsiniz. Hesap dondurma işleminin belirli bir süre olduğunu da belirtelim isteyen istediği zaman hesabını tekrar açabilir. Hesap dondurulduğu için arkadaşlıktan çıkarmamanızı tavsiye ederiz daha sonra hesap açıldığı zaman arkadaşlıktan çıkarıldığınız anlaşılabilir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.