Facebook Gaming Nedir Ne İşe Yarar?

/ 26 Ekim 2018 / 487 / yorumsuz
Facebook Gaming Nedir Ne İşe Yarar?

Facebook Gaming Nedir Ne İşe Yarar?

 

Facebook oldukça yoğun şekilde dünya genelinde kullanılmakta olan sosyal medya ağı olup, sizlere sunduğu bir çok avantaj bulunmaktadır. Facebook sosyal medya ağından da ziyade oyun oynamayı sever kişilere ait Facebook Gaming imkanını sunmuş olup, Facebook Gaming nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır gibi konular merak konusu olmuştur. Bilgisayarlar üzerinde kullanımı uzun süredir olan Facebook Gaming, mobil üzerinde de kullanılmaya başlanacak olup, bunun için daha çok merak edilmektedir.

Facebook Gaming Ne İşe Yarar?

 

Facebook Gaming ne işe yarar sorusu mobilde de kullanım imkanının son zamanlarda gündeme gelmesi ile birlikte merak edilmektedir. Buna göre ise Facebook Gaming oyun severler için geliştirilmiş olan, güncel oyun platformu olarak kullanılmaktadır. Yani genel olarak oyuncuların paylaşımlarını yaptıkları yani özel paylaşımların yapıldığı bir ortam olarak da değerlendirile bilinir.

Facebook, Facebook Gaming mobil olarak Beta uygulamasını yayınlamış olup, şuan için daha test aşamasında olan bu uygulama ilk olarak ise ülkelerden Filipinler’de kullanılmaya başlanmıştır. Eğer ki uygulama başarılı şekilde testten geçer ise Türkiye’de de kullanılmaya başlayacaktır. Facebook Gaming mobil uygulaması ile birlikte artık oyun severler uygulamanın kullanıcıların tercih ettikleri oyunlara göre oyun önerileri karşılarına geçebilecektir. Yakın zaman da Türkiye’de de bu uygulamanın gelmesi beklenmekte olup, en çok da oyun severler için mükemmel bir seçenek olacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.