Facebook’da uygulama kaldırma nasıl yapılır?

/ 14 Eylül 2019 / 858 / yorumsuz
Facebook’da uygulama kaldırma nasıl yapılır?

Günümüzde facebook da en bilindik uygulamalar oyunlardır. Zamanla kullandığınız uygulamaları nasıl mı kaldıracaksınız? Sizlere bu konuda bilgi aktarımı yapacağım.

Facebook uygulama kaldırma yöntemleri…

Giriş yaptığınız zaman sağ üstte görmüş olduğunuz ayarlar kısmına giriyoruz. Sonradan sol taraf da bulunan uygulamalar kısmına giriş yapıyoruz.

Burada bağlantı yaptığınız uygulamalar ve oyunları göreceksiniz. Eğer bunlardan birini kaldıracaksınız kaldıracağınız uygulamanın üzerine gelip çarpı işaretine tıkladığınızda uygulamayı yada oyunu kaldırmış olursunuz. Facebook uygulama kaldırma konusunda bu şekilde yaparak kolayca işleminizi yapmış olursunuz. Bu kaldırma işleminden sonra artık bu uygulama yada oyun hakkında bilgi paylaşımı görmeyeceksiniz.

Bu konuyla ilgili soru ve görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlere ulaştırabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.