Gönderilen Facebook Mesajları Nasıl Silinir?

/ 19 Ekim 2018 / 1.363 / yorumsuz
Gönderilen Facebook Mesajları Nasıl Silinir?

 

Gönderilen Facebook Mesajları Nasıl Silinir?

Hayatımızın bir noktasında, muhtemelen bir mesaj yolladığımız için kendimizi suçlu hissetmişizdir. Daha sonra eylemimizi tekrar gözden geçirmiş  ve o lanet olası mesajı hiç atmamış olmak istemişizdir. WhatsApp, gönderilen bir mesajı okunduktan sonra silmenizi sağlayan nispeten yeni bir özelliğe sahiptir ve Facebook Messenger‘la takım halindedir.

Şu anda Facebook Messenger aracılığıyla bir mesaj gönderdiğinizde, bir Sil seçeneğine erişmek için mesaja dokunup basılı tutabilirsiniz ve konuşma dizinizden ”sil” diyerek kaldırabilirsiniz. Göremediğiniz şeyler hariç, bu mesajın sizin için yalnızca silinmiş olması ve alıcınızın hala okuyabilmesidir. Bu ‘mesajın kopyası‘ ifadesiyle işaret edilir.

Bu hoş olmayan duruma, umut geliyor. Henüz tüm kullanıcılara ulaşmamış olan bu yeni özellik, herkes için silmeye olanak tanıyacak.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz