Google Chrome İnternet Bağlantısı Yok Hata Çözümü

/ 11 Haziran 2018 / 14.140 / yorumsuz
Google Chrome İnternet Bağlantısı Yok Hata Çözümü

Google Chrome İnternet Bağlantısı Yok Hata Çözümü

Bazen cihazlara bulaşan virüsler nedeni ile İOS ve Android telefonlarda Google Chrome çalışmıyor ya da internet bağlantısı yok hatası verebilmektedir. Yine Windows bilgisayarlarda da sık sık karşı karşıya kalınan Google Chrome açılmıyor ya da Google Chrome reklamlar açılıyor ama internet bağlantısı yok hatası aslında son derece basit bir şekilde çözülebilmektedir.

Google Chrome İnternet Yok Hatası

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google Chrome aynı zamanda en fazla saldırıya maruz kalan arama motorlarından biridir. Sürekli olarak virüs saldırıları mücadele eden arama motoru bu nedenle zaman zaman internet bağlantısı yok hatası verebilmektedir. Sizde bu hata iletisi ile karşılaşıyorsunuz bu çözüm önerilerini deneyebilirsiniz…

  • Google Chrome açılış sorunu yaşıyorsanız öncelikle yeni sürüm güncellemesi olup olmadığını kontrol edin. Bazen eski sürümlerde bu tip sorunlar ortaya çıkabilmektedir.
  • Aynı hata ile yine karşılaşıyorsanız Google Chrome arama motorunu kaldırın ve uygulamanın kendi resmi internet sitesi üzerinden indirerek yeniden kurulum yapın.
  • Bilgisayar üzerinden hata iletisi alıyorsanız program kaldır ya da program özellikleri bölümünden Google Chrome onarım tuşuna basın ve uygulamanın kendisini onarmasını sağlayın.
  • Tüm bunlara rağmen hala hata iletisi alıyorsanız cihazınıza başka bir tarayıcı yükleyerek ondan internete girmeye çalışın. Sorun iletisi almazsanız bu durumda Google Chrome geçmiş temizleme işlemi yapın. Tarayıcı uzantılarını kontrol edin. Bu ekrana giriş yapmanıza izin verilmiyorsa cihazınıza virüs bulaşmıştır. Chrome ayarlarını sıfırlarsanız sorununuz çözülecektir.

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz