Google Photos Derinlik Efekti Yakında Geliyor!

/ 29 Haziran 2018 / 1.959 / yorumsuz
Google Photos Derinlik Efekti Yakında Geliyor!

Google Photos Derinlik Efekti Yakında Geliyor!

Yeni satışa sunulan üst segment cep telefonlarının hemen hemen tümünde yer alan kamera özelliği olan derinlik efekti Google tarafından fotoğraflar uygulamasına taşınıyor. Yapılan ilk incelemelerde Google tarafından böyle bir hazırlığın alt yapı çalışmalarına rastlanırken çalışmaların mümkün olan en kısa sürede tamamlanarak Google Photos derinlik efekti hizmetinin kullanıma açılması bekleniyor.

Arka Planı Bulanıklaştırma Özelliği De Eklenecek

Akıllı cep telefonu kullanıcılarının tercihlerini etkileyen en önemli faktörlerden biri olan fotoğraf özellikleri Android Police tarafından da yakından takip ediliyor. Android Police tarafından Google Photos uygulaması üzerinde yapılan incelemeyle beraber yakında yeni pek çok özelliğin hayata geçirileceği ortaya çıktı. Bunlardan ilki ve en çok dikkat çekeni ise Google Fotoğraflar APK dosyası incelemesi ile ortaya çıkarılan derinlik efekti oldu. Bu efektin yanı sıra bulanıklık ve arka planı bulanıklaştırma efektleri içinde çalışmalar yapıldığı görüldü.

Depolama Alanınızı Boşaltabilecekseniz

Sık sık fotoğraf çekmeyi seven kişilerin en çok şikayet ettikleri konulardan biri olan depolama alanının kısa sürede dolması sorunu da çözülecek gibi görünüyor. Çünkü Google Photos uygulaması yedeklenen fotoğrafların kalitelerinin düşürülmesine yarayacak bir işlevi hayata geçirecek. Bu sayede kayıtlı fotoğrafların kaliteleri düşürüldükleri için başka bir işlem yapılmasına gerek kalmadan depolama alanı otomatik olarak boşaltılacak. Yani Google Photos kullanmayı seven kişiler artık çok daha üst seviye bir kullanım kalitesi yakalayacak.

 

Google Photos uygulaması Android İndir

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz