Hangi iPhone En İyisi, Hangisini Almalı?

/ 23 Kasım 2017 / 1.138 / yorumsuz
Hangi iPhone En İyisi, Hangisini Almalı?

Hangi iPhone En İyisi, Hangisini Almalı?

Son dönemde üst üste piyasaya sürülen iPhone modelleri ile yeni bir cep telefonu satın almak isteyen kişileri cezbeden Apple aynı zamanda kafa karışıklığına da neden oluyor. Gerek yeni satışa sunulan 3 yeni kusursuz iPhone modeli gerekse de satışlarına devam edilen ve hala cazibesini koruyan eski modeller karar vermeyi oldukça zorlaştırıyor. Peki, hangi iPhone en iyisi, hangisini almalı?

iPhone X’mi Yoksa iPhone 8 Plus Mu?

En son çıkan iPhone modeli olmasının yanı sıra markanın oldukça iddialı bir reklam kampanyası ile beklentileri yükseklere taşıdığı Apple iPhone X modeli gerçekten sahip olduğu muazzam özellikler sayesinde hayranlık uyandırıyor. iPhone 8 Plus modeli ise bir üst modeli ile kıyaslandığında hem daha düşük bir fiyat etiketine sahip bulunuyor hem de kullanıcılara daha uzun bir pil ömrü vaat ediyor. iPhone X modeli ise bir alt modeline göre daha etkileyici bir görünüm, elin daha kolay kavradığı ergonomik tasarım ve Face ID Kamera özelliklerine sahip.

Yeni Bir iPhone Almak İsteyenler Hangisini Tercih Etmeli?

iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 6 modelleri yeni güncellemeleri almayı en kısa sürede kesecek olan modeller olduğu için tercih sıralamanızda arka sıralarda yer alması gerekiyor. iPhone 8 modeli ise fiyat etiketinde ekonomik bir seçenek olarak öne çıkarken iPhone X modeli özelliklerinin çok altında kalıyor. Bu nedenle şu anda elinde iPhone 6 ya da iPhone 7 olanların bir süre daha bekleyip iPhone X 2018 versiyonunu tercih etmeleri daha cazip bir seçenek gibi duruyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.