Instagam’da Yanlışlıkla Atılan Gönderiyi Beğenme

/ 16 Haziran 2019 / 960 / yorumsuz
Instagam’da Yanlışlıkla Atılan Gönderiyi Beğenme

Bu yazımızda birçok kişinin popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram’da gezerken istenmeden beğeni yapması sonucu karşı tarafa bildirim gidip gitmeyeceğini konuşacağız.

Instagram’da takip ettiğiniz kişilerin paylaşmış olduğu gönderiyi beğendiğiniz zaman karşı tarafa bildirimler, sen alanından bilgi verilir. Yani yapmış olduğunuz beğeni karşı tarafa bildirim gönderir.

Yanlışlıkla beğeni yaptınız ve fark ettiğiniz an o beğeniyi çekerseniz yine aynı şekilde karşı tarafa bildirim gider. Karşı tarafa x kişisi fotoğrafını beğendi şeklinde bildirim gider ancak geri çektiğinizden dolayı o bildirime tıklandığı zaman beğeni gönderisine dair bilgi yer almayacaktır.

Eğer yaptığınız beğeniyi kaldırmadan direk engellerseniz ilerleyen zamanlarda engeli kaldırdığınızda beğendiğiniz gönderi tekrar orada gözükecektir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.