İnstagram Albüm Özelliiği İle Çoklu Fotoğraf Yükleme

/ 22 Aralık 2019 / 217 / yorumsuz
İnstagram Albüm Özelliiği İle Çoklu Fotoğraf Yükleme

Instagram üyeleri için toplu fotoğraf yükleme namı diğer albüm oluşturma özelliği aktif edildi. Instagram son güncellemesi ile beraber, artık kullanıcıların çoklu fotoğraf yüklemesine izin verilebilecek. Bu özellik Android ve İphone için eş zamanlı olarak sunulmuştur.

Tüm dünyada milyonlarca kullanıcıya hitap eden Instagram yakın zamanda tüm dünyada aktif edeceği bu özellik ile çoklu fotoğraf yükleme ve albüm oluşturma seçeneğine izin verecek. Uzun zamandır Android işletim sisteminde test aşamasında olan bu özellik artık nihayet ortaya çıkacak. İlk olarak Abd ve Avrupa ülkelerinde açılacak bu özellik kısa sürede tüm dünyada aktif edilecektir.

Instagram Albüm Oluşturma İşlemi

Instagram’da paylaştığınız gönderileri artık tek karede 10’a kadar fotoğraf şeklinde paylaşabileceksiniz. Böylelikle sevdiğiniz anıları albüm içerisine alıp düzenleme yapabileceksiniz. Ortaya çıkan bu uygulama pek çok üyenin beklediği gibi oldu. Şimdi sadece beklediğimiz şey, uygulamanın kısa süre içerisinde tüm dünyada aktif edilecek olması ve Türkiye’ye de gelecek olmasıdır.

Instagram eski özelliğinde, biri pek çok fotoğraf paylaşmak istediğinde profili doluyor ve hoş bir görüntü oluşmuyordu. Şimdi ise kullanıcı, tek bir gönderide 10’a kadar fotoğraf paylaştığı için herhangi bir arkadaşınızın Paris gezisini tek tek fotoğraflarını inceleyerek değil de tek bir gönderi altında inceleyebileceksiniz.

Instagram’ın özelliği aktif edilecek ülkelere geldiğinde uygulamanın yeni sürüme güncellenmesi gerekecek.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.