İnstagram “Beklenmeyen Bir Hata Oluştu”

/ 16 Aralık 2017 / 3.735 / yorumsuz
İnstagram “Beklenmeyen Bir Hata Oluştu”

İnstagram “Beklenmeyen Bir Hata Oluştu”

Son dönemde İnstagram hesaplarını kullanmak isteyen kullanıcıların büyük bir çoğunluğu “Beklenmeyen bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar dene” iletisi aldıkları yönünde şikâyetlerde bulunuyor. Facebook hesaplarında benzer bir sorunla karşı karşıya kalındığı belirtilirken yaşanan en büyük sorun ise ekranda çıkan bu iletiye rağmen kullanıcıların büyük bir bölümüne ne yazık ki böyle bir kod sosyal medya platformu kullanıcılarına iletilmiyor.

Beklenmeyen Bir Hata Oluştu Hatası Ne Anlama Geliyor?

Toplum kurallarına ya da genel kurallara uygun olmayan durumların tespit edilmesi halinde İnstagram bu davranışta bulundukları tespit edilen hesapların platforma girişine izin vermemektedir. Hesabına giriş yapmak isteyen kişilerin İnstagram tarafından gönderilen kodu girmeleri gerekmektedir. Yine instagram hesabının çalınmaya çalışılması ya da genelde hesabın kullanıldığı ülkeden farklı bir ülkede hesaba giriş yapılmaya çalışılması gibi durumlarda yine hesap doğrulama kodu gönderilmektedir. Tüm bunlara ek olarak instagram takipçi hilesi yapanlarda da bu sorun sıklıkla görülüyor.

Beklenmeyen Bir Hata Oluştu Sorunu Nasıl Çözülür?

  • Bu hatayı aldığınız ve sizden güvenlik kodunu girmeniz istendiğinde uygulamanın üzerinden yardım al seçeneğini deneyebilirsiniz.
  • Uygulamaya farklı bir bilgisayar ya da telefon üzerinden giriş yapmaya çalışın.
  • Telefondan kaynaklanan bir sorun yaşanıyorsa telefondaki İnstagram uygulamasını silin, cihazın ön belleğini temizleyin ve uygulamayı yeniden yükleyerek kurun.
  • Telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürerek uygulamayı baştan yükleyin.

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.