Instagram geçmişteki hikayelere kimler bakmış

/ 5 Nisan 2019 / 56.263 / 3 Yorum
Instagram geçmişteki hikayelere kimler bakmış

Bugün sizlerden gelen aşırı sorulardan sadece birisi olan instagramda daha önceden paylaşmış olduğum hikayelere kimlerin baktığını nasıl görebilirim? Sorusuna cevap vereceğiz. İşte detaylar…

Instagram platformuna gelen son özellikler ile kullanıcıların çok farklı deneyimler yaşaması mümkün oluyor. Hikaye özelliğiyle beraber ise kimler hikayelerinize baktı, kimler hikayelerinizi izledi bunları da görmek mümkün. Peki kullanıcılar instagram stories de paylaşmış ve geçmişte olan hikayelerini nasıl görebilir?

Instagram’da geçmiş hikayelerine bakanları görme

Merak ettiğiniz ve kafanızın karıştığı en büyük sorun instagram hikayelerle alakalı durumlar oluyor. arşivde yer alan hikayeleri kimler izlemiş merak ediyorsanız eğer aşağıdaki anlattıklarımızı uygulayın.

  • İlk olarak profilinize giriş yapın.
  • Profil girişleri iOS ve Android platformlarda menü farklılıkları oluşturabilir ama işlemler aynıdır.
  • Instagram uygulamasında sağ üst köşede arşiv simgesine dokunun
  • Eski hikayelerinize bakanları görmek için üst kısımda hikayelerin arşivlenmiş kısmına geçiş yapıyoruz. Hani hikayeye bakanları görmek istiyorsanız eğer, üst kısımdan o aya veya o döneme kadar kaydırın.
  • Daha sonra hikayeye dokunun ve alt kısımdan geçmişe dönük hikayelerinize bakana bakın.

Geçmişteki yer alan arşiv hikayelerinde hikayelerinize bakanları tıpkı şimdi nasıl bakıyorsanız o şekilde görebilirsiniz. Hiçbir farkı olmayan geçmiş hikayelerime bakanları görebilirsiniz. Bunun gibi ve daha fazla merak ettiğiniz veya takıldığınız noktalar olursa eğer, aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere ulaşabilir ve sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz

Instagram geçmişteki hikayelere kimler bakmış (3 Yorum)

  1. Ya amk kimin baktığını soruyoruz nasıl bakılıyo değil arşivdeki hikayelere bakınca gözüküyomu dengesiz 24 saatt geçtiği için göstermiyo